Foto

Atvērto durvju diena Baltijas modernākajā alternatīvo sporta veidu centrā THE SPOT

1. decembrī Baltijas vadošais alternatīvo sporta veidu centrs THE SPOT vērs durvis rīdziniekiem! Rīgas iedzīvotāji, īpaši Purvciemā, Pļavniekos, Mežciemā, Dārzciema, Dreiliņos un citās tuvējās apkaimēs mītošie, aicināti tuvāk iepazīt un izmēģināt populārus alternatīvos sporta veidus pieredzējušu treneru uzraudzībā un ļauties dažādām aizraujošām bezmaksas brīvā laika pavadīšanas aktivitātēm.

2019. gada 1. decembrī ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu alternatīvo sporta veidu centrā “The Spot” tiks aizvadīts plaša mēroga publisks pasākums “Atvērto durvju diena Spotā”. Pasākuma ietvaros rīdzinieki aicināti tuvāk iepazīt un izmēģināt populārus alternatīvos sporta veidus pieredzējušu treneru uzraudzībā un ļauties dažādām aizraujošām bezmaksas brīvā laika pavadīšanas aktivitātēm centra telpās.

“Atvērto durvju diena Spotā” paredz plašu notikumu spektru dažādu gada gājumu un fiziskās sagatavotības interesentiem, primāri orientējoties uz aktīvu izklaidi ģimenēm ar bērniem.

Centrs atrodas Rīgā, Ūnijas ielā 12 - blakus „VEF” teritorijai. THE SPOT mūsdienīgais alternatīvā sporta komplekss ir unikāls projekts, kas iekārtots vecas instrumentu ražotnes telpās, kuras ir renovētas un pielāgotas centra vajadzībām. Kopējā centra platība ir 2800 m2, kurā iekārtotas atsevišķas zonas ar batutiem un porolonu bedri, klinšu kāpšanas sienu, fiziskās sagatavotības treniņu zāli, kā arī mūsdienu tendencēm atbilstošu skeitparku, kas papildināts ar treniņiem īpaši piemērotām konstrukcijām – tās veidotas ar speciālu mīkstu pārklājumu, lai jaunieši droši varētu apgūt ekstrēmajiem sporta veidiem raksturīgos akrobātiskos trikus.

„THE SPOT sava pirmā pastāvēšanas gada ietvaros ir guvis ļoti lielu popularitāti visas Latvijas alternatīvo sporta veidu entuziastu plašajā lokā. Latvijā”, par centru stāsta Toms Siliņš – THE SPOT vadītājs. Siliņš uzsver: „Šis centrs ir gan Baltijā nopietnākā alternatīvā sporta bāze, gan ekstrēmā sporta kultūras punkts. Šeit var satikt jaunus domubiedrus un nodoties gan aktīvai atpūtai, gan nopietniem treniņiem. THE SPOT ir draudzīga vieta gan profesionāļiem, gan tiem, kas ar sportu ir uz Jūs. Šeit ir atbilstoša vide, lai kā bērni, tā arī pieredzējuši sportisti un jebkurš cits apmeklētājs spētu vairot pārliecību par sevi un atbrīvotos no ikdienas stresa attīstot savu fizisko veiklību iespējami drošā vidē!”

Uzmanību! Dalība treniņos un meistarklasēs tikai ar iepriekšēju pieteikšanos internetā: http://bit.ly/2KUu7Hy

Pasākuma programma:

10:00 – 12:00 “Baltic BMX School” bezmaksas atvērtā meistarklase BMX riteņbraukšanā

10:00 – 12:00 “Rīgas skeitborda skolas” bezmaksas atvērtā meistarklase skeitbordā

10:00 – 12:00 “Inline skola STRAUME” bezmaksas atvērtā meistarklase inline skrituļslidošanā

10:00 – 12:00 “SKŪTERSKOLA” bezmaksas atvērtā meistarklase skrejriteņu frīstailā

12:00 – 13:00 Atvērtais akrobātikas treniņš “The Spot” batutu zālē

12:00 – 13:00 Bezmaksas “Parkour/freerun” nodarbība

12:00 – 15:00 “The Spot” kāpšanas sporta zona: paraugdemonstrējumi un bezmaksas meistarklases

14:00 – 15:00 Bezmaksas fiziskās sagatavotības nodarbība “Smagais metāls”

15:00 – 16:00 Bezmaksas fiziskās sagatavotības nodarbība “Ātrums un koordinācija”

16:00 – 17:00 Bezmaksas fiziskās sagatavotības nodarbība “Dziļā muskulatūra un līdzsvars”

14:00 – 17:00 Alternatīvā sporta filmu cikls sadarbībā ar “Piedzīvojumu filmas”

18:00 – 20:00 “SlacklineLV” līdzsvara skola – bezmaksas nodarbība

 

“Atvērto durvju diena Spotā” mērķis ir popularizēt sportiski aktīvu un veselīgu dzīvesveidu dažādās vecuma grupās, īpaši jauniešu auditorijai, kā arī informēt sabiedrību par alternatīvo sporta veidu individuālās drošības pamatprincipiem.

Plašāka informācija par 1. decembra programmu pieejama THE SPOT interneta vietnē: www.thespot.lv

Facebook: https://www.facebook.com/thespotcenterlv/

Instagram: @thespotcenter