Foto

Brīvas vietas Rīgas pašvaldības līdzfinansētās atvērtās nometnēs 2021. gada augustā

Aicinām vecākus pieteikt bērnus brīvajām vietām Rīgas pilsētas pašvaldības izglītības iestāžu organizētajās dienas nometnēs augustā Rīgā.

  • no 16. līdz 27. augustam

​Mākslinieciskās jaunrades centra “Praktiskās estētikas skola” nometnē “Sportiskie mākslinieki”, A.Saharova iela 35

Nometne paredzēta 7 – 12 gadus veciem bērniem, kuriem ir vēlme piedalīties sportiskās aktivitātēs un dažādu mākslas pulciņu nodarbībās, kā arī doties interesantās VIRTUĀLĀS ekskursijās sava redzesloka paplašināšanai, iepazīt dabas skaistumu, vienlaikus mācoties to novērtēt un saudzēt.

Dalības maksa: 100.00 EUR

Rīgas Teikas vidusskolas nometnē “Teika’ 21”, Aizkraukles iela 14

Nometnes 6 – 10 gadus veciem dalībniekiem būs iespēja interesanti pavadīt laiku dažādās radošās nodarbībās. Bērni izkustēsies un piedalīsies dažādās fiziskās aktivitātēs: stafetēs, komandu spēlēs, orientēšanās u.c. Piedalīsies dažādās meistarklasēs, dosies un pārbaudīs savu izturību pārgājienā u.c. Spēlēs teātri, improvizēs, iejutīsies dažādās lomās utt. Aktīvi iesaistīsies dažādu darbiņu veidošanā, veiks eksperimentus un runās svešvalodā par dažādām tēmām. Gatavosies nometnes noslēguma pasākumam, kā arī iegūs jaunus draugus, saliedēsies kopīgās rotaļās un priecāsies par iespēju saturīgi pavadīt laiku.

Dalības maksa: 150.00 EUR

Bērnu un jauniešu centra “Laimīte” nometnē “Krāsainā Laimīte 2”, Baltāsbaznīcas iela 14

Nometne, kas domāta 7 – 13 gadus veciem bērniem, būs sadalīta krāsu paletēs, ik rītu katrā krāsu paletē tiks ierakstīts kāds galvenais uzdevums, kas jāveic dienas garumā, lai iemācītos kaut ko jaunu, gūtu patīkamas emocijas un pilnveidotu hobijus. Norisināsies dažādas radošās darbnīcas, sporta aktivitātes (orientēšanās, stafetes, stacijas), dažādi pasākumi, piemēram talantu šovs, īsfilmu filmēšana, kino pēcpusdiena un daudz kas cits.

Dalības maksa 110.00 EUR

Pieteikties Izglītības, kultūtras un sporta departamenta līdzfinansētām nometnēm var Rīgas pašvaldības pakalpojumu portālā eriga.lv pakalpojumā “Pieteikšanās bērnu un jauniešu nometnēm”.

Portālā vecāks, autorizējoties ar internetbanku vai e-parakstu, varēs pieteikt bērnu nometnei. Pēc pieteikšanās vecāks saņems automātiski sagatavotu līgumu projektu par dalībnieka uzņemšanu nometnē. Savukārt pēc pieteikuma apstrādes attiecīgā iestāde sazināsies ar vecāku, lai vienotos par nepieciešamo dokumentu kārtošanu. 

Lai bērns varētu piedalīties nometnē, ir jānoslēdz līgums ar nometnes organizētāju par dalībnieka uzņemšanu, jāaizpilda speciāla anketa, kurā jānorāda dažādas ziņas par dalībnieku, kā arī jāiesniedz izziņa par bērna veselības stāvokli no primārās veselības aprūpes ārsta. Šovasar bērnu un jauniešu nometnēm tiek piemērotas īpašas drošības prasības, kas apkopotas Izglītības un zinātnes ministrijas interneta vietnē publicētajās Vadlīnijas piesardzības pasākumiem bērnu nometņu organizētājiem.

Pirms došanās uz nometni, vēlams noskaidrot informāciju par lietām, kuras dalībniekam nepieciešams ņemt līdzi, kā arī uzzināt, kā tiek organizēta dalībnieku nokļūšana nometnes vietā un atgriešanās atpakaļ no tās. Tāpat vecākiem jānoskaidro precīza nometnes adrese, kontakttālruņu numuri nometnes norises laikā, kā arī, kādi sadzīves apstākļi tiek nodrošināti nometnē.

Ilustratīvs attēls: pixabay.com