Foto

Izstrādāti vairāki finansēšanas konkursu nolikumi; top arī pārējie

Ceturtdien, 17. martā, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas deputāti saskaņoja pirmos sešus finansēšanas konkursu nolikumus, kur noteiktas administratīvās procedūras finanšu līdzekļu piešķiršanai daudzveidīgu sporta, jaunatnes un kultūras aktivitāšu norisēm.

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentā ir sagatavoti un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejā ir saskaņoti pirmie seši finansēšanas konkursu nolikumi, kas nosaka līdzfinansējuma piešķiršanas kārtību: Rīgas izlasē iekļautajiem sportistiem; Rīgas sportistu un komandu dalībai pasaules čempionātos, Eiropas čempionātos un starptautiskās sacensībās; tautas sporta, bērnu un jauniešu sporta sacensību organizēšanai Rīgā; bērnu un jauniešu nometnēm un brīvā laika aktivitātēm; radošo kvartālu un teritoriju atbalstam; privātpersonu dibināto un atvasināto publisko personu izveidoto amatiermākslas kolektīvu darbības atbalstam.

Līdz ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas apstiprinātajiem saistošajiem noteikumiem “Par pašvaldības atbalstu kultūras, mākslas pasākumu īstenošanai un amatiermākslas kolektīvu darbības nodrošināšanai Rīgā” un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai apstiprināšanai nodotajiem saistošajiem noteikumiem “Par pašvaldības atbalstu sporta, aktīvās atpūtas un darba ar jaunatni projektu īstenošanai Rīgā” šobrīd notiek intensīvs darbs, lai sagatavotu kopskaitā 15 dažādus finansēšanas konkursu nolikumus. Līdztekus tam Rīgas domes deputāti lems par finansēšanas konkursu komisiju sastāviem.

Kad lēmums būs pieņemts, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments varēs izsludināt konkursus līdzfinansējuma saņemšanai sporta, jaunatnes un kultūras aktivitāšu īstenošanai Rīgas pašvaldībā. Izsludinot konkursus, Rīgas pašvaldības komunikācijas kanālos tiks organizēta attālināta tikšanās ar attiecīgo nozaru speciālistiem, lai sniegtu detalizētu informāciju par pieteikšanās kārtību.

Informāciju sagatavoja: Raimonds Grants – Rīgas domes Komunikācijas pārvaldes Ārējās komunikācijas nodaļas projektu koordinators, e-pasts: Raimonds.Grants@riga.lv.

Rīgas domes Komunikācijas pārvalde

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit