Jauns Rīgas pilsētas plāns darbā ar jaunatni 2019. – 2023. gadam

Jūnijā tika apstiprināts “Rīgas pilsētas darba ar jaunatni plāns 2019. – 2023. gadam”, kurā iekļauti ar jauniešiem diskutētie turpmākie rīcības virzieni, tostarp jaunatnes iniciatīvu un organizāciju atbalstīšana, jauniešu nodarbinātības sekmēšana, bērnu un jauniešu aktivitāšu nodrošināšana, apmaiņas un pārrobežu neformālās mācīšanās iespēju  paplašināšana, kā arī jauniešu līdzdalības veicināšana pašvaldības darbā.

Šajā darbības periodā ir izvirzītas vairākas prioritātes. Kā prioritārs būs darbs ar sociālajam riskam pakļautiem jauniešiem, kā arī jaunatnes organizāciju kapacitātes stiprināšana un atsevišķu pašvaldības funkciju deleģēšana darbam ar jaunatni. Tāpat kā prioritāte ir noteikta jaunatnes politikas īstenošanā iesaistīto institūciju un starpnozaru sadarbības stiprināšana, kā arī skolēnu pašpārvalžu darba pilnveidošana un līdzdalības veicināšana pašvaldībai būtisku lēmumu pieņemšanā darbā ar jauniešiem.

Ar Rīgas pilsētas plānu darbam ar jaunatni var iepazīties šeit

Informāciju sagatavoja: Indra Vilde - Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta sabiedrisko attiecību vadītāja, e-pasts indra.vilde@riga.lv.
www.iksd.riga.lv
Attēls: www.pixabay.com

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit