Pilsētvides spēle jauniešiem – “Time to move – iekustinām Rīgas centru!”

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina jauniešus vecumā no 16 līdz 30 gadiem 3. oktobrī plkst. 14:00 piedalīties interaktīvā “Eurodesk” pilsētvides spēlē ”Time to move – iekustinām Rīgas centru!”.

Orientēšanās galvaspilsētas ielās būs veltīta jauniešu mobilitātei Eiropā, ar atraktīvu un aizraujošu uzdevumu palīdzību stāstot par plašajām jauniešu iespējām Eiropā.

Spēles laikā jauniešiem būs iespēja ne tikai pierādīt savu atraktivitāti, bet arī paviesoties dažādās organizācijās, kas saistītas ar Eiropas tematiku un jauniešiem.

Lai piedalītos spēlē, sava komanda 3-4 dalībnieku sastāvā jāpiesaka līdz 1. oktobrim, reģistrējoties tiešsaistē (https://goo.gl/forms/Fny1T6LT4xF6I1ZO2). Reģistrēties pasākumam var arī individuāli, pievienojoties atvērtajai komandai.

Spēle sāksies un noslēgsies grāmatnīcā “NicePlace TELPA” (https://www.facebook.com/NicePlaceTELPA/ ) Rīgā, K. Barona ielā 21A (pagalmā). Pulcēšanās grāmatnīcas pagalmā no plkst. 13:40, bet noslēgums un labāko komandu sumināšana plānota iekštelpās no plkst. 17:00.

Lai piedalītos spēlē, komandai ir jābūt reģistrētai un līdzi jāņem uzlādēti mobilie telefoni vai citas viedierīces ar mobilo internetu un instalētu Actionbound aplikāciju (https://en.actionbound.com/)

Spēle norisināsies Rīgas centrā, un dalībniekiem uzdevumi būs jāveic pārvietojieties ar kājām. Tā kā oktobrī laiks var būt rudenīgs, lūdzam apģērbties atbilstoši laikapstākļiem.

Kampaņa “Time to move” ir Eiropas informācijas tīkla jauniešiem Eurodesk organizēta akcija, kas ik gadu oktobrī iepazīstina jauniešus ar simtiem iespēju doties uz ārvalstīm un piedalīties starptautiskos projektos, iepazīt Eiropu vai iegūt labu pieredzi nākotnei. Plašāku informāciju par citiem pasākumiem Latvijā var iegūt kampaņas mājaslapā (https://timetomove.eurodesk.eu/lv/)

“Time to move” kampaņa visā Eiropā notiek oktobrī. Latvijā “Time to move” kampaņu īsteno JSPA ar Eurodesk reģionālo koordinatoru atbalstu. Ir plānots, ka oktobrī šīs kampaņas laikā visā Latvijā notiks ap 15 pasākumiem, starp kuriem kampaņas atklāšanas pasākums ir 3. oktobrī – “Time to move – iekustinām Rīgas centru!”.

Par Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru

JSPA darbojas kopš 1999. gada. Tā ir izglītības un zinātnes ministra pakļautībā esoša tiešās pārvaldes iestāde, kuras mērķis ir veicināt jauniešu aktivitāti un mobilitāti, līdzdalību jaunatnes brīvprātīgajā darbā, neformālās izglītības un jaunatnes informācijas programmās un projektos, kā arī veicināt jauniešu neformālo izglītību saistībā ar mūžizglītību.

JSPA administrē dažādas starptautiskas un nacionālas programmas: “Erasmus+: Jaunatne darbībā”; “Eiropas Solidaritātes korpuss”; Eiropas Komisijas informācijas tīklu jauniešiem Eurodesk, eTwinning, Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmu, Jauniešu garantijas projektu “PROTI un DARI!”. Kopējā summa, kas pieejama JSPA administrēto programmu projektu īstenošanai 2018. gadā ir vairāk nekā 6 miljoni eiro.

Papildu informācijai: Kintija Bulava
Komunikācijas daļas vecākā referente, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra               
e-pasts: kintija.bulava@jaunatne.gov.lv

3. oktobris: Time to move – iekustinām Rīgas centru!
 

 

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit