Foto

Projektu konkurss brīvā laika aktivitāšu organizēšanai Rīgas bērniem un jauniešiem vasarā

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina konkursu bērnu un jauniešu brīvā laika aktivitāšu organizēšanai 2020.gada vasarā, kurā aicina piedalīties biedrības un nodibinājumus, kuri strādā ar bērniem un jauniešiem un savu darbību veic Rīgas administratīvajā teritorijā.

Konkursa mērķis ir finansiāli atbalstīt nevalstisko organizāciju projektus, kas nodrošina bērniem un jauniešiem bezmaksas brīvā laika pavadīšanas iespējas skolēnu vasaras brīvlaikā, sekmējot viņu vērtīborientāciju, aktīvu līdzdalību, kā arī iesaistīšanos fiziskās nodarbībās.

Tiks atbalstīti projekti, kuros paredzētas fiziskās aktivitātes, kas neprasa mērķtiecīgu, ilglaicīgu iepriekšēju sagatavotību attiecīgā sporta veidā, piemēram, atklātie treniņi, amatierturnīri un tamlīdzīgas nodarbības. Līdztekus tam finansējums tiks piešķirts projektiem, kas īstenos radošas darbnīcas, āra dzīves pasākumus ar piedzīvojumu izglītības elementiem, ar pilsētas izzināšanu saistītus pasākumus, nodarbes, kas pozitīvi ietekmē sociālo un fizisko vidi vietējās apkaimēs. Jau otro gadu nevalstiskās organizācijas ir  īpaši aicinātas domāt par projektiem, kas vērsti uz brīvpieejas aktivitāšu nodrošināšanu sociālajam riskam pakļautajiem jauniešiem.

Plānojot aktivitātes, aicinām organizācijas rēķināties ar valstī noteiktajiem ar Covid-19 saistītajiem ierobežojumiem un ievērot  sociālās (fiziskās) distancēšanās un epidemioloģiskās drošības pasākumus.

Ar prasībām brīvā laika aktivitāšu projektu noformēšanai un aizpildāmajām veidlapām var iepazīties konkursa nolikumā - atvērt ŠEIT.

Projektu pieteikumi iesniedzami līdz 2020. gada 5. jūnijam (plkst. 15.00).

Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtējo situāciju Covid-19 vīrusa dēļ, projekti jāiesniedz tikai elektroniski, nosūtot projektus parakstītus ar drošu elektronisko parakstu uz e-pastu: iksd.sportjaun@riga.lv vai izmantojot portālā Latvija.lv pieejamo pakalpojumu “Iesniegums iestādei”.

Pa pastu vai klātienē RD IKSD Klientu apkalpošanas centrā projekti netiks pieņemti.

Konsultācijas ir iespējams saņemt, vēršoties pie RD IKSD Jaunatnes nodaļas galvenās speciālistes – ekspertes Evijas Pelšas (e-pasts: evija.pelsa@riga.lv, tālrunis 67181383).

Attēls: pixabay.com

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit