Foto

Rīgas jauniešus vasarā aicina iesaistīties brīvā laika bezmaksas aktivitātēs

Skolēnu vasaras brīvlaikā Rīgas jaunieši tiek aicināti iesaistīties brīvā laika aktivitātēs, kas tiek organizētas gan pilsētas centrā, gan apkaimēs.

Jauniešiem būs iespēja bez maksas apgūt dažādu sporta veidu pamatprasmes, apmeklēt treniņu nodarbības, iesaistīties turnīros, radošajās darbnīcās, attīstīt savas spējas dīdžeja darbā, hip-hop dejā, filmu uzņemšanā, burāšanā, kā arī iepazīt Rīgas vēsturi, doties ekskursijās pa pilsētas apkaimēm, interesantām, neparastām vietām un piedalīties citos aizraujošos piedzīvojumos.

Minētos projektus ar Rīgas domes finansiālu atbalstu īsteno biedrības un nodibinājumi. Šādas aktivitātes tiek realizētas jau vairākas vasaras un to īstenošanas mērķis ir nodrošināt Rīgas jauniešiem bezmaksas brīvā laika pavadīšanas iespējas vasaras brīvlaikā, sekmējot viņu fiziskās aktivitātes, vērtīborientāciju un aktīvu līdzdalību.
 
„Šīs aktivitātes ir lieliska iespēja tiem, kas nav iekļuvuši nometnē vai arī nevēlas apmeklēt tās. Piedāvātās aktivitātes rada jauniešiem iespēju brīvā, nepiespiestā gaisotnē, savu vienaudžu pulkā izmēģināt dažādus brīvā laika pavadīšanas veidus, kas vēlāk var pāraugt par viņu hobijiem un interesēm. Tā ir iespēja piepildīt vasaru ar piedzīvojumiem, vienlaikus apgūstot jaunas prasmes un stiprināt savu veselību”, aicinot jauniešus iesaistīties, aktivitātes raksturo Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta (RD IKSD) Jaunatnes nodaļas vadītājs Dmitrijs Zverevs.  

Informācija, tajā skaitā projekta apraksts, norises vieta un laiks, kā arī atbildīgās personas kontakti pieejama tīmekļa vietnē www.izglitiba.riga.lv. Brīvā laika aktivitāšu konkursu organizē un koordinē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Papildinformācija: Evija Pelša - RD IKSD Sporta un jaunatnes pārvaldes Jaunatnes nodaļas galvenā speciāliste, tālr. 67181383.
 

Informāciju sagatavoja: Indra Vilde - Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta sabiedrisko attiecību vadītāja.
www.iksd.riga.lv
twitter.com/RDIKSD
fecebook.com/rd.iksd

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit