Sadarbības veicināšana darbā ar jauniešiem. Meistarklašu sesijas

Šī gada 13. augustā Rīgas jauniešu centrs "Kaņieris" rīko pasākumu “Sadarbības veicināšana darbā ar jauniešiem”, kurā jaunieši varēs piedalīties trīs dažādās meistarklasēs par jaunatnes nevalstisko organizāciju sadarbības iespējām ar pilsētas pašvaldību, skolu un sociālajiem uzņēmumiem.

Meistarklases notiks tiešsaistes platformā Zoom platformā, un reģistrēties tām iespējams līdz 10. augustam ŠEIT 

Pasākums tiek organizētas kā turpinājums 20. maijā notikušajai inovāciju konferencei “Jaunatnes darbs 2030” un tajā aizsāktos tematus būs iespējams apskatīt padziļināti.

Meistarklasi par jaunatnes NVO un sociālās uzņēmējdarbības sadarbības iespējam vadīs Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas direktore Madara Ūlande. Tās laikā tiks meklētas atbildes uz jautājumiem par to, kā palīdzēt jauniešiem attīstīt savas sociālās uzņēmējdarbības idejas un kā jauniešus iesaistīt jau esošu sociālo uzņēmumu darbā.

Savukārt Skola2030 mācību satura ieviešanas vecākā eksperte un supervizore Inga Pāvula savā meistarklasē apskatīs, kuras jaunajā mācību saturā un pieejā plānotās jauniešu kompetences var attīstīt un pilnveidot, sadarbojoties skolai un jaunatnes NVO, kā arī kuras tēmas, aktivitātes varētu plānot un veikt, sastrādājoties skolēniem, skolotājiem un jaunatnes jomas speciālistiem.

Visbeidzot Rīgas jau niešu centra "Kaņieris" vadītājas Robertas Vītolas meistarklasē visiem būs iespēja kopādomāt, kā attīstīt sadarbību starp "Kaņieri" un jaunatnes NVO, proti, kādi būtu labākie iespējamie scenāriji un pirmie soļi virzienā uz to.

Dalībnieki var piedalīties vienā, divās vai visās trīs meistarklasēs.

Meistarklašu norises laiki:

Plkst.10.00 - 11.30: “Sociālā uzņēmējdarbība - tramplīns jauniešiem!”, Madara Ūlande
Plkst.12.00 - 13.30: “Jaunatnes NVO un KAŅIERA sadarbības attīstības iespējas”, Roberta Vītola
Plkst.14.00 - 15.30: “Kā satikties skolai un jaunatnes NVO? Iespējas sadarbībai jaunajā mācību saturā”, Inga Pāvula

Dalība pasākumā ir bez maksas.

Sīkākai informācijai: kanieris@riga.lv

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit