Foto

Vēl tikai līdz nedēļas beigām Rīgas jaunieši savas idejas var pieteikt konkursā “Biznesa skices”

Tikai līdz šīs nedēļas beigām – 22. janvārim – skolēnu un studentu komandas no Rīgas aicinātas pieteikties biznesa plānošanas konkursam “Biznesa skices”, ko organizē Swedbank sadarbībā ar “Skola 2030” un Rīgas Tehniskās universitātes Dizaina fabriku. Konkurss tiek organizēts jau ceturto gadu, lai veicinātu jauniešu radošumu, sadarbības, plānošanas prasmes un iesaisti mūsdienu ilgtspējas izaicinājumu risināšanā.

Konkurss “Biznesa skices” ir iespēja jauniešiem darboties biznesa videi pietuvinātos apstākļos un izmēģināt noderīgus rīkus un platformas, kā arī pārbaudīt savas biznesa idejas potenciālu un dzīvotspēju, jo visas idejas vērtēs ne tikai ekspertu žūrija, bet arī potenciālie klienti. Konkursā īpaši gaidītas biznesa idejas, kas risina iedzīvotāju vajadzības ilgtspējīgā veidā, rūpējoties par planētu un cilvēkiem.

““Biznesa skices” vienmēr gaidām ar patiesu interesi: iepriekšējie konkursi ir apliecinājuši, ka Latvijas jauniešiem ir lieliskas idejas un piemīt milzu uzņēmība tās īstenot. Reizēm ir vajadzīgs tikai neliels pamudinājums ļaut savām idejām ieraudzīt dienasgaismu, un ”Biznesa skices” ir labs testa laukums, kuru izmēģināt šogad aicinām skolēnu un jauniešu komandas no visām Latvijas skolām un augstākās izglītības iestādēm,” saka Reinis Jansons, Swedbank Finanšu institūta vadītājs.

Konkurss “Biznesa skices” norisināsies trīs vecuma grupās – pamatskolas (7.–9. klašu), vidusskolas (10.–12. klašu) un augstskolas grupā, labākajām komandām saņemot vērtīgas naudas balvas sava biznesa attīstībai. Pirmo reizi konkursā var pieteikties visi, kas to vēlas – gan komandas, kam jau ir savs skolēnu mācību uzņēmums vai biznesa ideja, gan tie, kuriem to vēl nav.

Konkurss “Biznesa skices” norisināsies no 22. janvāra līdz 23. martam, kad tiks paziņoti uzvarētāji. Katrā vecuma grupā 1. vietas ieguvēji saņems 1500 eiro, 2. vietas ieguvēji – 1000 eiro, bet komandas, kas iegūs 3. vietu, – 500 eiro pēc nodokļu nomaksas.

Vairāk par pieteikšanos un konkursa norisi uzziniet šeit.

Papildu informācijai: Līva Jēgere, Konkursa “Biznesa skices” komunikācijas konsultante, liva@deepwhite.lv