RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Jaunumi

2021. gada 24. septembris

BJC "Daugmale" piedāvā jaunu un mūsdienīgu vides jomas interešu izglītības programmu “Jaunie alķīmiķi”, kas paredzēta 7 - 12 g.v. jauniešiem.

Uzzināt vairāk
2021. gada 24. septembris

Šajā rudenīgajā laikā aicinām pārskatīt Tevis paveikto šūšanā un dizaina mākslā! Mēs zinām, ka Tevī mīt radošais gars; Tavas čaklās rokas ir šuvušas dažādus tērpus, gatavojušas rotas un citus aksesuārus. Šis ir īstais laiks nekautrēties un palepoties ar savu veikumu Rīgas atklātajā modes un aksesuāru skatē “Cik dažādi mēs esam!” – mēs to novērtēsim!

Uzzināt vairāk
2021. gada 20. septembris

Turpinās uzņemšana brīvajām vietām interešu izglītības pulciņos Rīgas interešu izglītības iestādēs, aicinot bērnus un jauniešus no divu līdz 25 gadu vecumam drošā vidē jēgpilni pavadīt brīvo laiku, attīstot prasmes mūzikas, dejas, mākslas, sporta, tehniskās jaunrades u.c. interešu izglītības jomās.

Uzzināt vairāk
2021. gada 20. septembris

Ar spēli "#KlimataDraugs dzied un dejo” mudinās svaigā gaisā meklēt atbildes par Dziesmusvētku tradīciju un klimatam draudzīgām izvēlēm.

Uzzināt vairāk
2021. gada 20. septembris

Pārdaugavas bērnu un jauniešu centrā "Altona" gaidāma fotoorientēšanās spēle "Torņkalna pērles".

Uzzināt vairāk
2021. gada 17. septembris

Kamēr mācības notika attālināti, kopā ar sadarbības partneriem Rīgas 28. vidusskola gatavojusies ierobežojumu beigām.

Uzzināt vairāk
2021. gada 14. septembris

Tīmekļvietnē www.covid19sertifikats.lv turpmāk būs pieejams Covid-19 testēšanas pārskats.

Uzzināt vairāk
2021. gada 13. septembris

No 2021. gada 6. līdz 10. septembrim Tehniskās jaunrades namā (TJN) “Annas 2” norisinājās atvērto durvju dienas. Individuālas konsultācijas un atvērto durvju dienu pasākums “Svētki Annas ielā” iepazīstināja ar vairāk nekā 40 interešu izglītības nodarbību programmām bērniem, pusaudžiem un jauniešiem vecumā no 5 līdz 25 gadiem.

Uzzināt vairāk
2021. gada 10. septembris

Dziedāt sev, ģimenei, skolai, Latvijai, dziedāt par godu komponista Raimonda Paula un dzejnieka Knuta Skujenieka 85 gadu jubilejai! Koru dziedātāji no 35 Rīgas izglītības iestādēm sūta virtuālus sveicienus un ar dziesmu pieskandina jauno mācību gadu.

Uzzināt vairāk
2021. gada 9. septembris

Sākoties jaunajam mācību gadam, daudziem Rīgas skolu skolēniem izpaliek interešu izglītības un profesionālās ievirzes mūzikas, mākslas un sporta izglītības nodarbības, jo bērniem un jauniešiem nav pieejami aktuālie testa rezultāti, lai piedalītos izglītības procesā, kā to nosaka Ministru kabineta noteikumi Nr. 360.

Uzzināt vairāk