RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Jaunumi

2023. gada 28. marts

Rīgas Jauno tehniķu centrs jau 10 reizi aicina bērnus un skolēnus piedalīties LEGO konkursā “Kad pasaciņa ciemos nāk…10”, kas notiks š.g. 13. aprīlī Bauskas ielā 88, Rīgā.

Uzzināt vairāk
2023. gada 23. marts

Pārdaugavas bērnu un jauniešu centrs “Altona” sadarbībā ar Rīgas valstspilsētas pašvaldības Centrālās administrācijas Rīgas pilsētas Apkaimju iedzīvotāju centru, realizējot sabiedrības integrācijas un brīvprātīgā darba projektu konkursu “Mūsu Torņakalns” rīko literārās jaunrades konkursu “Torņakalna apkaimes stāsti”.

Uzzināt vairāk
2023. gada 23. marts

Rīgas Jauno tehniķu centrs sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldi rīko informācijas tehnoloģiju konkursu “Algoritmu meistars”.

Uzzināt vairāk
2023. gada 23. marts

BJC “IK Auseklis” Minimotomuzejā 2023. gada 31. martā plkst. 17.00 Latvijas Nacionālā kultūras centra projekta “Satiec savu meistaru” ietvaros – tikšanās ar Latvijas spīdveja aizsācējiem 20. gadsimtā - Ivaru Blumfeldu, Vadimu Šilovu, Valdi Otto, Antoni Kušels, Andri Matisānu, Aivaru Boris, Aivaru Zemžanu un Latvijas jauno spīdveja zvaigzni Franci Gustu.

Uzzināt vairāk
2023. gada 21. marts

Bērnu un jauniešu centrs “IK Auseklis" aicina piedalīties bērnu un jauniešu vizuāli plastiskās mākslas konkursā - izstādē „Daba mums apkārt. Pļava 17”, tēma “Pļavā peļu jampadracis”.

Uzzināt vairāk
2023. gada 21. marts

Rīgas Bolderājas Jaunā pamatskola aicina piedalīties Rīgas izglītības iestāžu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursā ”Pavasara vēstneši”.

Uzzināt vairāk
2023. gada 16. marts

Rīgas Bolderājas Jaunā pamatskola sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldi rīko Rīgas skolēnu foto konkursu-izstādi “Gaisma”.

Uzzināt vairāk
2023. gada 15. marts

Lieliska iespēja pārbaudīt un attīstīt savas matemātikas zināšanas jaunā konkursā “Erudītu prāta izaicinājums!”  

Uzzināt vairāk
2023. gada 15. marts

Pārdaugavas bērnu un jauniešu centrs “Altona” sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldi aicina Rīgas izglītības iestāžu vizuālās mākslas pulciņu audzēkņus piedalīties konkursā “Latvijas 2023. gada dzīvnieks, kukainis, putns un augs”,

Uzzināt vairāk
2023. gada 14. marts

Pārdaugavas bērnu un jauniešu centrs “Altona” sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldi rīko datorgrafikas konkursu-izstādi “Skats pa logu – krāsas arhitektūrā”.

Uzzināt vairāk