Jaunumi

2020. gada 15. janvāris

Tehniskās jaunrades namā “Annas 2” no 22. janvāra sāksies Adobe Illustrator kurss, kur 10 nodarbību laikā dalībnieki apgūs ikonu un logotipu izstrādi, veidos plakātus un savu ilustrāciju portfolio. Kursa noslēgumā dalībnieki iegūs sertifikātu, kas atbilst vienam augstskolas kredītpunktam. Kurss paredzēts jauniešiem vecumā no 18 līdz 25 gadiem.

Uzzināt vairāk
2020. gada 13. janvāris

2020. gada 14. un 15. jūnijā plkst. 17.00 VEF Kultūras pilī, lielajā zālē, Ropažu ielā 2, notiks Latvijas novadu bērnu deju kolektīvu koncertu cikls “Ar sirdi dejā un svētkos”, kurā divos saturiski atšķirīgos koncertos piedalīsies un Latvijas Skolu jaunatnes deju svētku virsvadītāju dejas izdejos Latvijas novadu bērnu deju kolektīvi, kuriem ir bijusi vai pašreiz ir mākslinieciskā saikne ar deju svētku virsvadītājiem. 

Uzzināt vairāk
2020. gada 10. janvāris

Pateicoties jauniešu interesei un labajām atsauksmēm, pagājušā gada septembrī izveidotā Antuāna Duanela kino skola jauniešiem uzsāk otru kino lekciju ciklu. 

Uzzināt vairāk
2020. gada 9. janvāris

Ar patiesu prieku un lepnumu uzņēmām ziņu, ka mūsu – Bērnu un jauniešu centra „Rīgas Skolēnu pils” sporta tūrisma pulciņa skolotāja Inga Liepiņa kopā ar sportisti Santu Vilku ir sarakstījušas grāmatu „Kāpšanas sports. Teorija un prakse”.

Uzzināt vairāk
2020. gada 9. janvāris

No 2019. gada 26. līdz 30. decembrim Bērnu un jauniešu centra „Rīgas Skolēnu pils” koris “Accolada” un koklētāju ansamblis „Austriņa” piedalījās V ikgadējā starptautiskajā mākslas festivālā - konkursā „Ziemassvētku kaleidoskops” Maskavā, Krievijā, reprezentējot Latviju un Latvijas kora dziedāšanas un tautas instrumenta - kokles - spēlēšanas tradīcijas un kvalitāti. 

Uzzināt vairāk
2020. gada 8. janvāris

No 2019. gada nogalē Bērnu un jauniešu centra „Rīgas Skolēnu pils” teātris „Zīļuks” piedalījās Starptautiskajā bērnu festivālā Indijas galvaspilsētā Deli, kuru organizēja „Ryan International Group of Institutions” (Indija). Mūsu teātris Indijas skatītājiem uzstājās ar viesizrādi “Kā Ruksītis ciemos gāja” (pēc Dzidras Rinkules - Zemzares stāsta motīviem, komponiste Silvija Silava, režisore Laura Paegle).

Uzzināt vairāk
2020. gada 6. janvāris

Tehniskās jaunrades nama “Annas 2” īstenotā interešu izglītības programma “Vizuālā teātra laboratorija” 2020. gada janvārī uzņem jaunu grupu vecuma posmā no 7 līdz 10 gadiem. Nodarbības notiks ceturtdienās plkst. 16.00-18.00. Lai iepazītos ar pulciņu, tiek piedāvātas divas atvērtās nodarbības 9. un 16. janvārī plkst. 16.00- 17.30. Pieteikties atvērtajām nodarbībām un pulciņam iespējams, rakstot e-pastu uz kruumina.linda@gmail.com.

Uzzināt vairāk
2020. gada 6. janvāris

Vai gribi iemācīties spēlēt ģitāru? Flautu? Akordeonu? Varbūt gribi dziedāt vai spēlēt ansamblī? Tad Bērnu un jauniešu centrs “Daugmale” ir īstā vieta, kur to var iemācīties!

Uzzināt vairāk
2020. gada 3. janvāris

Tehniskās jaunrades nams „Annas 2” aicina jaunos velobraucējus no 10 gadu vecuma uz ceļu satiksmes noteikumu bezmaksas mācībām velosipēda vadītāja apliecības iegūšanai (8 nodarbības un CSDD eksāmena kārtošana).

Uzzināt vairāk
2019. gada 18. decembris

Svētku laikā dažādus pastas veidus iespējams izmantot ne vien  gardu maltīšu pagatavošanai, bet arī radošām nodarbēm. AS “Dobeles dzirnavnieks” piedāvā 5 idejas vienkārši un ātri pagatavojamiem eglītes rotājumiem, kas būs pa spēkam ikvienam ģimenes loceklim – mazākajiem tie ļaus attīstīt pirkstu veiklību, bet pārējie varēs priecāties par kopā pavadīto laiku un krāšņi rotāto eglīti.

Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit