RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Jaunumi

2021. gada 7. jūnijs

Svētku diena ir klāt! Pirmo reizi Rīgas Interešu izglītības metodiskā centra vēsturē – ilgi lolots, izauklēts un lutināts – Rīgas diriģentu, vokālo ansambļu vadītāju un koncertmeistaru oriģināldziesmu un latviešu tautasdziesmu apdaru krājums vokālajiem ansambļiem un koriem.

Uzzināt vairāk
2021. gada 2. jūnijs

Līdz 20. jūnijam Amatu ielas 3. nama skatlogos skatāma Starptautiskajai bērnu dienai veltītā Mazās Ģildes bērnu mākslas studijas izstāde “Mana pasaule”.

Uzzināt vairāk
2021. gada 1. jūnijs

Noslēdzoties 2020./2021. mācību gadam, Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs vēlas teikt lielu paldies visiem interešu izglītības skolotājiem un izglītības iestāžu administrācijām, ka arī sarežģītos un izaicinošos apstākļos spējāt iedvesmot, attīstīt un veicināt interešu izglītības audzēkņu izaugsmi.

Uzzināt vairāk
2021. gada 1. jūnijs

Ar prieku un gandarījuma sajūtu vēlamies paziņot, ka ir noslēgusies konkursa - koncertcikla "Talants Latvijai" 29. sezonas norise, kura iesākās klātienē 2020. gada 16. februārī, tika divas reizes pārcelta sakarā ar Covid-19 pandēmiju un epidemioloģisko situāciju mūsu valstī, un noslēdzās attālināti 2021. gada 24. maijā.

Uzzināt vairāk
2021. gada 1. jūnijs

Ar vecāku atbalstu ir aizvadīts ļoti nopietns treniņu process visa gada garumā. Aprīļa mēnesī treniņi  brīvdienās norisinājās divas reizes dienā dažādās Latvijas mototrasēs.

Uzzināt vairāk
2021. gada 26. maijs

2021. gada 26. maijā nozīmīgu dzīves jubileju svin latviešu komponists Imants Kalniņš. Sveicot komponistu, Rīgas interešu izglītības koru kolektīvu dalībnieki attālinātā mācību procesa ietvaros iedziedājuši īpašu sveicienu

Uzzināt vairāk
2021. gada 26. maijs

Noslēdzies Rīgas bērnu un jauniešu vizuālās mākslas konkurss-izstāde “Laikmetīgā māksla. Nākotnes grāmata”, kurā piedalījās 37 dalībnieki ar 40 darbiem no 7 mācību iestādēm.

Uzzināt vairāk
2021. gada 20. maijs

Rīgas Jauno tehniķu centrs sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldi rīko Rīgas atklāto bērnu un jauniešu foto konkursu – izstādi „Latvijas Pērle”.

Uzzināt vairāk
2021. gada 20. maijs

Rīgas Jauno tehniķu centrs sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldi organizē Rīgas jaunāko klašu skolēnu un viņu vecāku tehniskās modelēšanas konkursu – izstādi “Rūķu māja”.

Uzzināt vairāk
2021. gada 20. maijs

Lai veicinātu bērnu un jauniešu iesaisti organizētās aktivitātēs ārpus telpām, valdība atbalstījusi Izglītības un zinātnes ministrijas priekšlikumu palielināt vienā grupā pieļaujamo cilvēku skaitu. Turpmāk izglītības procesā formālajā un neformālajā izglītībā, darbā ar jaunatni, kā arī sporta treniņu norisē klātienē ārpus telpām vienā grupā varēs darboties līdz 20 cilvēkiem līdzšinējo 10 vietā.

Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit