Jaunumi

2019. gada 20. marts

Tehniskās jaunrades nama "Annas  2'' aerobikas pulciņš aicina uz atvērto Dance Fitness nodarbību 25. martā. Nodarbības laikā dalībniekiem būs iespēja izkustēties dažādos mūzikas ritmos un iemācīties trenēt un izprast savu ķermeni. Nodarbību vada Iveta Vīksna. Aicināts ikviens jaunietis vecumā no 12 līdz 25 gadiem.

Uzzināt vairāk
2019. gada 20. marts

18. martā Bērnu un jauniešu centrā “Mīlgrāvis” viesojās LU PPMF Profesionālās bakalauru studiju programmas “Skolotājs” apakšprogrammas “Mājturības un tehnoloģiju, mājsaimniecības skolotājs” studenti kopā ar  programmas Erasmus+ studentiem un pasniedzējiem Dr. paed. asociēto profesori M. Urdziņu – Derumu,  G.Treimani un M. Lilo – Kokinu, lai iepazītos ar interešu centra darbu, metodisko pieredzi, apmeklētu nodarbības.

Uzzināt vairāk
2019. gada 15. marts

Masļeņica jeb Saules svētki, kas tiek saukta arī par Pankūku svētkiem ir sena slāvu tradīcija, kuras laikā simboliski notiek līksma un jautra atvadīšanās no garās un aukstās ziemas un sagaidīts ilgi gaidītais pavasaris. Tradicionāli svētki tiek svinēti 7 dienas nedēļas garumā, un katrai dienai ir savi rituāli un ticējumi, un šajā gadā Masļenica bija no 4.-10. martam.

Uzzināt vairāk
2019. gada 11. marts

Bērnu un jauniešu centrs „Rīgas Skolēnu pils” (K.Barona ielā 99) pulciņa „Mazais prātnieks” pēcpusdienu grupā ir 7 dažādu radošu un attīstošu veidu nodarbības. Viens no veidiem ir filcēšana.

Uzzināt vairāk
2019. gada 8. marts

Jau devīto gadu pēc kārtas notika Liepājas Bērnu un jaunatnes centra (LBJC) organizētais konkurss "Krāsu sprādziens", kas ļauj izpaust sevi visiem jaunajiem modes mīļotājiem.

Uzzināt vairāk
2019. gada 6. marts

Mūzikas skolu pianisma festivāli ir kļuvuši tradicionāli ,taču bieži vien netiek pienācīgi novērtēts tas devums Rīgas mūzikas un kultūras dzīvē,  ko rada tie jaunieši,kas absolvējuši vidusskolas ar mūzikas novirzienu: te jāmin tādas  izcilības kā Andris Nelsons, Sonora Vaice, Sergejs Jēgers, Maija Kovaļevska, Daiga Gaismiņa, Dace Šteina-Adviljone.

Uzzināt vairāk
2019. gada 5. marts

Kultūras pils “Ziemeļblāzma” bibliotēkā martā apskatāmi Bērnu un jauniešu centra “Mīlgrāvis” skolotāju Allas Folkas un Daces Timules audzēkņu darbi.

Uzzināt vairāk
2019. gada 5. marts

No 6. līdz 8. martam Zinātkāres centrs ZINOO kopā ar Eiropas Pētniecības padomi (ERC) aktualizēs “Mākslīgā intelekta un robotu” tematiku. Programmā diskusija, tikšanās ar šīs jomas pētniekiem no Stokholmas Karaliskā Tehnoloģiju institūta un praktiskas robotu veidošanas nodarbības.

Uzzināt vairāk
2019. gada 1. marts

22. februāra pievakarē Bērnu un jauniešu centrā (BJC) “Altona” notika BJC “Kurzeme” pedagoga Initas Paožoles Leļļu izstādes atklāšana. Atklāšanā piedalījās abu BJC direktore Māra Vilciņa - Rugāja, kura akcentēja, cik nozīmīgi ir veidot šādu sadarbību starp abām iestādēm, kā arī izteica prieku par talantīgiem un radošiem pedagogiem, kuri ikdienā ir mums apkārt! Izstādi iekārtoja māksliniece, BJC “Altona” pedagogs Dace Endziņa.

Uzzināt vairāk
2019. gada 28. februāris

 24. februārī VEF kultūras pilī otro reizi notika Latvijā Starptautiskais deju festivāls "DANCE OF EUROPE LATVIA” 2019, kur piedalījās kolektīvi no Latvijas, Lietuvas, Baltkrievijas un Krievijas. Sacensības organizēja LMDA (Latvijas mūsdienu dejas asociācija).

Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit