RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Jaunumi

2023. gada 31. maijs

Trešdien, 31. maijā, Rīgas dome pieņēma lēmumu pašvaldībā veidot jauniešu kopienas centru. Centrs darbību sāks šī gada 1. jūlijā. Trīs gadu garumā kopienas centra darbību nodrošinās biedrība “Resiliences centrs”. Kopienas centrs paredz efektīvāku darbību sabiedriskā labuma nolūkos un sabiedrības iesaisti.

Uzzināt vairāk
2023. gada 25. maijs

Rīgas bērniem un jauniešiem tiek piedāvātas bezmaksas brīvā laika pavadīšanas iespējas vasaras brīvlaikā, kuras ar Rīgas pašvaldības līdzfinansējumu rīko nevalstiskās organizācijas.

Uzzināt vairāk
2023. gada 23. maijs

Šo svētdien, 28. maijā, notiks “Zaļais pārgājiens”! Skolu beidzot, jauniešiem ir lieliska iespēja doties pārgājienā un uzzināt par klimatam draudzīgu dzīvošanu un Eiropas programmu iespējām! 

Uzzināt vairāk
2023. gada 18. maijs

Otro gadu pēc kārtas meitenes vecumā no 16 līdz 21 gada vecumam tiek aicinātas pieteikties bezmaksas izaugsmes programmai Beat It, 

Uzzināt vairāk
2023. gada 18. maijs

No 26. līdz 28. maijam "Totaldobže mākslas centrā, Viskaļu ielā 36, norisināsies 12. sezonas atklāšanas festivāls.

Uzzināt vairāk
2023. gada 2. maijs

Jaunatnes jomas pārstāvji un politikas veidotāji no Rīgas un citām Latvijas pašvaldībām aicināti piedalīties mācībās par jauniešu līdzdalības izpausmēm un iesaisti līdzdalības budžetu īstenošanā.

Uzzināt vairāk
2023. gada 2. maijs

Informēju, ka Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) pavasara noslēdzošajā mēnesī – maijā – darbā ar jaunatni iesaistītos aicina izmantot daudzveidīgas izaugsmes iespējas: 

Uzzināt vairāk
2023. gada 28. aprīlis

Atsaucoties Rīgas jauniešu centra "Kaņieris" aicinājumam, pārstāvji no deviņām dažādām jauniešu organizācijām 26. aprīlī tikās vienuviet, lai ciešāk iepazītos viens ar otru un uzsāktu iespējamas sadarbības nākotnē.

Uzzināt vairāk
2023. gada 27. aprīlis

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina konkursu par līdzfinansējumu citu sporta un darba ar jaunatni pasākumu īstenošanai, lai sekmētu piedāvāto pakalpojumu kvalitāti un inovatīvu pieeju.

Uzzināt vairāk
2023. gada 26. aprīlis

Šo sestdien, 29. aprīlī, laikmetīgā teātra režisores Elīnas Cērpas multimediju izstādes “Jūtīgā virsma” ietvaros notiks darbnīca jauniešiem, kas veltīta pašportreta žanram. Darbnīca notiks ISSP telpā, Berga Bazārā, no plkst. 12.00 līdz 15.00.

Uzzināt vairāk