Jaunumi

2020. gada 24. marts

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra izsludina programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” otro 2020. gada projektu konkursu. 

Uzzināt vairāk
2020. gada 19. marts

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra izsludina programmas “Erasmus+: Jaunatne darbībā” otro 2020. gada projektu konkursu. 

Uzzināt vairāk
2020. gada 11. marts

18. martā plkst. 18.00 Raiņa un Aspazijas mājā Rīgā, Baznīcas ielā 30, gaidāma sieviešu komiķu apvienības “Sieviešu stendaps” programma “Diena, kad Aspazija bija Rainis”, kas aicinās no neierasta skatpunkta palūkoties uz dzejnieku biogrāfiju, sadzīvi un leģendām apvītiem notikumiem.

Uzzināt vairāk
2020. gada 10. marts

Kā veicināt jauniešu iesaisti skolēnu pašpārvaldē? Kā uzturēt un stiprināt motivāciju? Kā izvērtēt savu darbu, lai spētu iesaistīt un motivēt citus? Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments aicina uz regulārajām mācībām pašpārvalžu konsultantiem 18. martā 10.00 līdz 16.00! Aicinām tajās pievienoties arī pašpārvalžu dalībniekus no 12.30 līdz 16.00!

Uzzināt vairāk
2020. gada 2. marts

Vai mācies skolā un labprāt izveidotu pasākumu, kas aktualizē jauniešiem svarīgas tēmas? Aiziet! Pirmdien, 2. martā, sākusies pieteikšanās Sarunu festivāla LAMPA jauniešu programmai “Īssavienojums”, kuras pasākumus organizēs un to tēmas izvēlēsies paši jaunieši. 

Uzzināt vairāk
2020. gada 2. marts

Šī gada 12. martā pl. 16.00 Rīgas jauniešu centrā KAŅIERIS (Kaņiera iela 15) noritēs jaunatnes nevalstisko organizāciju tīklošanās seminārs “Finanšu pārvaldība jaunatnes NVO”. 

Uzzināt vairāk
2020. gada 2. marts

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (IKSD) izsludina konkursu Rīgas pilsētas pašvaldības iestādēm un kapitālsabiedrībām līdzfinansējuma saņemšanai dalībai Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) programmā „Nodarbinātības pasākumi vasaras brīvlaikā personām, kuras iegūst izglītību vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs” 2019./2020. mācību gada vasaras brīvlaikā.

Uzzināt vairāk
2020. gada 25. februāris

19. februārī biedrība “Radošā apvienība jauniešiem TREPES” ir uzsākusi īstenot projektu “Kultū(R)īga” ar mērķi veicināt sabiedrības integrāciju Rīgas pilsētā un sekmēt saliedētas sabiedrības veidošanos, veidojot etniskās saskaņas un starpkultūru dialogu starp indivīdiem, grupām ar dažādu etnisko, kultūras, reliģisko un lingvistisko pamatu un mantojumu. Projektu atbalsta Rīgas dome Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.

Uzzināt vairāk
2020. gada 21. februāris

Vai vēlies risināt kādas Tavā skolā vai apkārtnē svarīgas problēmas? Vēlies mācīties rakstīt projektus? Gribi satikt citus darbīgus jauniešus no skolēnu pašpārvaldēm? Aicinām pieteikties mācībām “Ideju nakts dialogam”, kas norisināsies 6. un 7. martā Rīgas jauniešu centrā “Kaņieris”.

Uzzināt vairāk
2020. gada 13. februāris

Rīgas pilsētas dome aicina biedrības/nodibinājumus, kas veic darbu ar jaunatni, iesniegt jaunatnes iniciatīvu projektu pieteikumus mācību priekšlaicīgas pārtraukšanas mazināšanai. Projekta PuMPuRS* ietvaros tiks atbalstīti jauniešu iniciatīvu projekti, lai veicinātu atbalsta aktivitātes jauniešu vidū arī ārpus formālās izglītības.

Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit