RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Jaunumi

2023. gada 28. novembris

2023. gada septembrī Rīgas Tirdzniecības profesionālās vidusskolas audzēkņiem, atceroties savas vasarā piedzīvotās emocijas Dziesmu un deju svētkos, radās ideja fotografēties tautastērpos.

Uzzināt vairāk
2023. gada 27. novembris

Lai veicinātu medijpratību un iedvesmotu jauniešus, organizācija “Avantis” un kustība “Young Media Sharks” no 28. novembra līdz 7. decembrim organizē mediju meistarklašu tūri Rīgā, Jūrmalā un Kuldīgā.

Uzzināt vairāk
2023. gada 27. novembris

Jaunatnes nevalstisko organizāciju un jomas pārstāvji aicināti tikties ar grāmatvedības eksperti Ievu Žinko (SIA “act.count.think”) un brīvā gaistonē pārrunāt sev aktuālos jautājumus par grāmatvedību un finanšu pārvaldību jaunatnes nevalstiskajās organizācijās (t.sk. NVO, kas veic darbu ar jauniešiem).

Uzzināt vairāk
2023. gada 22. novembris

Valsts izglītības satura centra Iekļaujošās un speciālās izglītības nodaļa sadarbībā ar Valsts izglītības attīstības aģentūras Karjeras atbalsta un informācijas nodaļu un Rīgas 1. pamatskolu-attīstības centru šī gada 6. decembrī plkst. 14.00 organizē tiešsaistes semināru

Uzzināt vairāk
2023. gada 10. novembris

Trešdien, 22. novembrī, no plkst. 10.00 līdz 16.30 norisināsies Jaunatnes organizāciju forums, kuru, ar mērķi noskaidrot Rīgas jaunatnes organizāciju priekšlikumus topošajam Rīgas jaunatnes politikas plānam 2024.-2028. gadam, rīko Rīgas valstspilsētas pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Uzzināt vairāk
2023. gada 2. novembris

Jaunatnes nevalstisko organizāciju un jomas pārstāvji aicināti piedalīties četros tematiskajos vakaros novembrī, lai kopā ar dažādu nozaru ekspertiem iegūtu papildu zināšanas savas kapacitātes celšanai.

Uzzināt vairāk
2023. gada 26. oktobris

24. oktobrī tika atklāta devītā “Young Media Sharks” Starptautiskā mediju nometne vidusskolēniem,  kas kinopilsētā “Cinevilla” pulcē 32  jauniešus no 16 dažādām Latvijas pilsētām.

Uzzināt vairāk
2023. gada 24. oktobris

Biedrība "Radošās Idejas" aicina 18 līdz 25-gadīgus jauniešus pieteikties bezmaksas apmācību programmai Social Business Academy, kas ļaus ielūkoties sociālās uzņēmējdarbības pasaulē, kā arī iedvesmoties no pieredzējušiem mentoriem un attīstīt vērtīgas prasmes.

Uzzināt vairāk
2023. gada 16. oktobris

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (IKSD) izsludina jaunatnes organizāciju kapacitātes stiprināšanas konkursu.

Uzzināt vairāk
2023. gada 13. oktobris

Divi no desmit Latvijas jauniešiem 14 – 16 gadu vecumā priecātos, ja skolā būtu neredzami, liecina Samsung “Solve for Tomorrow” konkursa ietvaros veiktā aptauja.*

Uzzināt vairāk