RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Jaunumi

2021. gada 8. marts

Nodibinājums “Fonds sabiedrībai” uzsācis vērienīga projekta EDIBO - European Digital Bootcamps īstenošanu, kas paredz 150 bezdarba riskam pakļautu jauniešu apmācīšanu par programmētājiem un nodrošināšanu ar prakses vietām Latvijas ICT uzņēmumos.

Uzzināt vairāk
2021. gada 8. marts

Rīgas dome aicina biedrības/nodibinājumus, kas veic darbu ar jaunatni, no 09.03.2021. iesniegt jaunatnes iniciatīvu projektu pieteikumus mācību priekšlaicīgas pārtraukšanas mazināšanai. Projekta PuMPuRS* ietvaros tiks atbalstīti jauniešu iniciatīvu projekti, lai veicinātu atbalsta aktivitātes jauniešu vidū arī ārpus formālās izglītības.

Uzzināt vairāk
2021. gada 3. marts

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Jaunatnes nodaļa aicina pieteikties pirmajām četrām mācību cikla “NVO Inkubators” tematiskajām nodarbībām - “Digitālā pratība darbā ar jauniešiem”.

Uzzināt vairāk
2021. gada 1. marts

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Jaunatnes nodaļa atsāk ikgadējo tradīciju un aicina uz tikšanos jaunatnes organizācijas un biedrības, 

Uzzināt vairāk
2021. gada 1. marts

Lai veicinātu darbā ar jaunatni iesaistīto un pašvaldību jaunatnes lietu speciālistu, kā arī jaunatnes projektu īstenotāju profesionālo izaugsmi, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) 2021. gada pavasarī piedāvās tiešsaistes seminārus par jauniešu līdzdalību, apmaiņām un starptautiskiem projektiem jauniešiem ar ierobežotām iespējām.

Uzzināt vairāk
2021. gada 25. februāris

Aicinām skolā dibināt Eiropas klubu, lai pilnveidotu skolēnu zināšanas par Eiropas Savienību, kā arī attīstītu komandas darba prasmes. Lai dibinātu Eiropas klubu, lūdzam sazināties ar Klubs “Māja” nacionālo vienību koordinatoru. 

Uzzināt vairāk
2021. gada 24. februāris

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Jaunatnes nodaļa izsludina mācību ciklu iesaistītajiem darbā ar jaunatni - “NVO Inkubators”.

Uzzināt vairāk
2021. gada 11. februāris

9. februārī tiešsaistes pasākumā “Izaugsmes ceļojums” Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) godināja aktīvākos jaunatnes jomas projektu īstenotājus, kas ar savu darbu veicinājuši jaunatnes jomas izaugsmi.

Uzzināt vairāk
2021. gada 9. februāris

Kas jauns Renāram Zeltiņam? Vai Guntis Vefiņš redzēts? Un vai Laurim Zalānam izdevās pierādīt, ka ir gudrāks par skatītāju?
Skaties jau šodien!

Uzzināt vairāk
2021. gada 9. februāris

Jauniešu iespēju platforma “Visas Iespējas” sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru rīko pasākumu jauniešiem, darba meklētājiem, jeb “Digitālo darba Speed-dating”.

Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit