RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Jaunumi

2021. gada 21. jūlijs

Eiropas Tālmācības vidusskola ir tālmācības vidusskola no 10. līdz 12.klasei. Izvēlies skolu, kura atbalsta Tavu sporta karjeru!

Uzzināt vairāk
2021. gada 20. jūlijs

Rīgā šogad norisināsies 41. starptautiskās Hanzas dienu aktivitātes — pievienojies tām, tostarp jaunatnes programmas youthHansa aizraujošajām aktivitātēm!

Uzzināt vairāk
2021. gada 16. jūlijs

15. jūlijs ir Apvienoto Nāciju organizācijas (ANO) ieviestā Pasaules jauniešu prasmju diena, kurā aktualizē veiksmīgai karjerai nepieciešamo prasmju apguvi.

Uzzināt vairāk
2021. gada 7. jūlijs

Veicot grozījumus noteikumos par epidemioloģiskās drošības pasākumiem Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai, iekštelpās atļauta arī profesionālās izglītības pakalpojumu sniegšana un darbs ar jaunatni.

Uzzināt vairāk
2021. gada 6. jūlijs

Lai palīdzētu jauniešiem pārvarēt Covid-19 pandēmijas radītās sekas, projektu konkursa “Atbalsts jauniešiem Covid-19 pandēmijas radīto seku mazināšanai” ietvaros, Latvijas pašvaldības un nevalstiskās organizācijas īstenos līdz 47 iniciatīvām aktuālo problēmjautājumu risināšanai.

Uzzināt vairāk
2021. gada 19. jūnijs

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments atbalsta dažādu aktivitāšu īstenošanu vasarā, lai nodrošinātu Rīgas bērniem un jauniešiem daudzveidīgas brīva laika pavadīšanas iespējas.

Uzzināt vairāk
2021. gada 19. jūnijs

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra izsludina atklātu IZM Jaunatnes politikas valsts programmas projektu konkursu “Atbalsts jaunatnes organizāciju darbībai un līdzdalības nodrošināšanai valsts un starptautiskajā jaunatnes politikā”. 

Uzzināt vairāk
2021. gada 14. jūnijs

Anniņmuižas apkaimes un radošās iniciatīvas biedrība “Riga Annenhof” informē par Imantas apkaimes iepazīšanas spēli Rīgas 1.-6.klašu skolēniem vasaras brīvlaikā.

Uzzināt vairāk
2021. gada 11. jūnijs

Rīgas bērniem un jauniešiem vasaras brīvlaikā pašvaldība piedāvā bezmaksas brīvā laika pavadīšanas iespējas. Tās ir daudzveidīgas aktivitātes, kuras ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta (RD IKSD) līdzfinansējumu rīko nevalstiskās organizācijas.

Uzzināt vairāk
2021. gada 4. jūnijs

Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) aicina piedalīties iedvesmas seminārā par izglītības un karjeras iespējām Rīgas reģionā “Kur mācīsies Rīgas reģiona jaunieši?”. 

Uzzināt vairāk