RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Jaunumi

2021. gada 29. aprīlis

Luminor banka aicina studentus un nesenus absolventus līdz šī gada 7. maijam pieteikties apmaksātai vasaras prakses programmai Jungle 2021.

Uzzināt vairāk
2021. gada 28. aprīlis

27. aprīlī Rīgas domes Pilsētas īpašuma komiteja nolēma pieņemt dāvinājumu no Kārļa Bogustova un skeitbordista Madara Apses skeitbordam paredzētus vides objektus, kurus izvietos Jaņa Rozentāla laukumā pie Latvijas Nacionālā mākslas muzeja (LNMM).

Uzzināt vairāk
2021. gada 27. aprīlis

Lai palīdzētu jauniešiem pārvarēt Covid-19 pandēmijas radītās sekas, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) īsteno Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) un JSPA izstrādātu īpašu atbalsta programmu Latvijas pašvaldībām un nevalstiskajām organizācijām, kas strādā ar jauniešiem.

Uzzināt vairāk
2021. gada 27. aprīlis

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments izsludina skolēnu pašpārvalžu sadarbības projektu konkursu, kurā aicināti piedalīties Rīgas skolēnu pašpārvalžu pārstāvji.

Uzzināt vairāk
2021. gada 26. aprīlis

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments izsludina jauniešu iniciatīvu konkursu, kurā aicināti piedalīties Rīgas jaunieši un jauniešu grupas vecumā no 13 līdz 20 gadiem.

Uzzināt vairāk
2021. gada 15. aprīlis

Ir noskaidroti četrdesmit divi jaunie talanti un vēl astoņi tiks iebalsoti, kuri nākamās nedēļas laikā varēs pārsteigt un priecēt gan žūriju, gan skatītājus ar saviem radošajiem priekšnesumiem par tēmu “Mans mūzikas elks”.

Uzzināt vairāk
2021. gada 14. aprīlis

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina konkursu bērnu un jauniešu brīvā laika aktivitāšu organizēšanai 2021. gada vasarā, kurā aicina piedalīties biedrības un nodibinājumus, kuri organizē darbu ar bērniem un jauniešiem un savu darbību veic Rīgas administratīvajā teritorijā.

Uzzināt vairāk
2021. gada 14. aprīlis

Lai palīdzētu jauniešiem pārvarēt Covid-19 pandēmijas radītās sekas, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) īsteno Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) un JSPA izstrādātu īpašu atbalsta programmu Latvijas pašvaldībām un nevalstiskajām organizācijām, kas strādā ar jauniešiem.

Uzzināt vairāk
2021. gada 14. aprīlis

28. un 29. aprīlī no plkst. 16.00 līdz 18.00 tiešsaistes platformā Zoom norisināsies Rīgas jauniešu centra “Kaņieris” rīkotā inovāciju konference par darbu ar jauniešiem.

Uzzināt vairāk
2021. gada 13. aprīlis

Aicinām skolēnus un jauniešus piedalīties programmēšanas konkursā “Iegriez pasauli!”, ko organizē Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā sadarbībā ar dabas un tehnoloģiju parku “URDA” un nevalstisko organizāciju “Eiropas Kustība Latvijā”. 

Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit