RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Jaunumi

2024. gada 19. jūnijs

Rīgas pašvaldības pārstāvji kopā ar sadarbības partneriem RĪGA STEAM ekosistēmas brokastīs atskatījās uz paveikto STEAM izglītības attīstībai 2024. gada 1. pusgadā un diskutēja par jauniem sadarbības projektiem turpmāk.

Uzzināt vairāk
2024. gada 18. jūnijs

19. jūnijā plkst. 10.00 Izglītības un zinātnes ministrijas Facebook lapā notiks Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas (OECD) Starptautiskās skolēnu novērtēšanas programmas PISA 2022. gada cikla radošās domāšanas pētījuma Latvijas rezultātu paziņošana.

Uzzināt vairāk
2024. gada 17. jūnijs

Lai turpinātu stiprināt STEAM izglītību Rīgas pašvaldības izglītības iestādēs, trešdien, 19. jūnijā, plkst. 9.30, rātsnamā norisināsies RĪGA STEAM ekosistēmas trešās brokastis, kurās pašvaldība un sadarbības partneri

Uzzināt vairāk
2024. gada 17. jūnijs

Pāreja uz izglītību valsts valodā – “Vienotas skolas” ieviešana 2023./2024.mācību gadā noritējusi optimāli, izglītības iestādēm spējot nodrošināt mācību procesu latviešu valodā. Izšķirošais un noteicošais faktors pārejai uz izglītību valsts valodā ir izglītības iestādes vadītāju un vadības komandu prasme īstenot kvalitatīvu pārmaiņu vadību.

Uzzināt vairāk
2024. gada 11. jūnijs

Ceturtdien, 13. jūnijā, Izglītības un zinātnes ministrijas organizētā konferencē "Ceļā un uz Vienotu skolu" vērtēs līdz šim paveikto valsts valodas politikas ieviešanā izglītībā, īstenojot pāreju uz izglītību latviešu valodā.

Uzzināt vairāk
2024. gada 11. jūnijs

Izglītības un zinātnes ministrija ir publicējusi Rīgas Stradiņa universitātes veikto pētījumu par emocionālās labbūtības novērtēšanas instrumentiem un to sekmēšanas programmām “Ekspertīze par emocionālās labizjūtas novērtēšanas un nodrošināšanas instrumentiem Latvijas izglītības iestādēs”.

Uzzināt vairāk
2024. gada 29. maijs

11., 12., 17. un 18. jūnijā, RIIMC aicina Rīgas vispārizglītojošo skolu skolotājus un skolu vadību uz pedagogu profesionālās pilnveides vasaras skolu "Mācības valsts valodā lingvistiski neviendabīgā vidē. Veiksmes. Idejas. Izaicinājumi".

Uzzināt vairāk
2024. gada 29. maijs

Lai aktualizētu piedāvājumu nākamajiem skolotājiem, meklētu inovatīvus risinājumus jaunu pedagogu piesaistei Rīgas skolās, izglītības jomas eksperti diskusijās sprieda par pedagogu piesaisti un noturēšanu galvaspilsētas skolās.

Uzzināt vairāk
2024. gada 23. maijs

Otrdien, 28. maijā, Rīgas domē, Rātslaukumā 1 norisināsies “Audzinot nākotni! Iedvesmas konference Rīgas pedagogiem”, kurā pedagogi, skolu vadības pārstāvji un sabiedrībā zināmi eksperti diskutēs par pedagogu piesaistes jautājumiem

Uzzināt vairāk
2024. gada 22. maijs

Trešdien, 22. maijā, notika Rīgas domes Sociālo jautājumu komitejas rīkotā konference “Pieaugušo neizdarības spogulis”.

Uzzināt vairāk