RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Jaunumi

2021. gada 18. oktobris

Daudzi skolēni šogad bija iecerējuši klātienē apmeklēt izcilā komponista Mārtiņa Brauna 70 gadu jubilejai veltītās rokoperas “Mauglis” jauniestudējumu, kas bija iekļauts arī “Skolas somas” aktuālo piedāvājumu sarakstā un izpelnījās milzīgu interesi no skolu puses.

Uzzināt vairāk
2021. gada 15. oktobris

No š.g. 26. oktobra līdz 16. novembrim Latvijas Republikas Kultūras ministrija sadarbībā ar Latvijas Kultūras akadēmiju organizē interaktīvu bezmaksas tiešsaistes semināru ciklu "Medijpratība pedagogiem digitālo pārmaiņu laikmetā".

Uzzināt vairāk
2021. gada 15. oktobris

21. oktobrī tiešsaistē no plkst. 10.00 notiks seminārs skolotājiem “Latvijas ebreju mantojums mācību procesā. Atmiņu nozīme”, kura ietvaros tiks prezentēta grāmata “Es gribētu par kaut ko kļūt. Latvijas ebreju meiteņu dienasgrāmatas. 1934-1941”.

Uzzināt vairāk
2021. gada 15. oktobris

„Latviešu valoda man ir mātes valoda. Mans lielākais dārgums. Tajā es radu pirmo izpratni par sevi, saviem mīļajiem cilvēkiem, par pasauli, kurā esmu ienākusi.; Latviešu valoda man ir kā dubultcimds aukstā ziemā.

Uzzināt vairāk
2021. gada 14. oktobris

14. oktobrī VEF Kultūras pilī ar maestro Raimonda Paula un dziedātājas Dināras Rudānes koncertprogrammu “Viņš un viņa” tika sveikti Rīgas pašvaldības balvu “Zelta pildspalva” un “Zelta stipendija” ieguvēji.

Uzzināt vairāk
2021. gada 14. oktobris

14. oktobrī VEF Kultūras pilī ar maestro Raimonda Paula un dziedātājas Dināras Rudānes koncertprogrammu “Viņš un viņa” sveiks Rīgas pašvaldības balvu “Zelta pildspalva”  un “Zelta stipendija” ieguvējus.

Uzzināt vairāk
2021. gada 14. oktobris

Valsts izglītības satura centra Speciālās izglītības nodaļa šī gada 4. novembrī pl.13.30 organizē tiešsaistes semināru “Izglītības iestādes un ģimenes pozitīva sadarbība”.

Uzzināt vairāk
2021. gada 13. oktobris

Informējam, ka no trešdienas, 13. oktobra, līdz turpmākajiem paziņojumiem Latvijas Nacionālā dabas muzeja pakalpojumi individuālajiem apmeklētājiem un ģimenēm ar bērniem klātienē būs pieejami dažādos laikos.

Uzzināt vairāk
2021. gada 12. oktobris

Godinot Jāni Poruku 150 gadu jubilejā, ir radīts pirmais latviešu literatūrai veltītais virtuālais asistents jeb sarunbots. Kopā ar Cibiņu ikviens interneta lietotājs var ne tikai apgūt un pārbaudīt zināšanas par stāstu “Kauja pie Knipskas”, bet arī aprunāties un izteikt savu viedokli.

Uzzināt vairāk
2021. gada 11. oktobris

Ņemot vērā lielo cilvēku interesi par vakcinācijas vietām galvaspilsētā, Rīgas domes Labklājības departaments atgādina, ka vakcinēties iespējams veselības aprūpes iestādēs, tirdzniecības centros un pie ģimenes ārstiem.

Uzzināt vairāk