RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Jaunumi

2022. gada 27. janvāris

Šodien, 27. janvārī, sākas pieteikšanās Eiropas Savienības (ES) fondu pieaugušo izglītības projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”, kuru īsteno Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA). 7. kārtā strādājošie vecumā no 25 gadiem var izvēlēties kādu no gandrīz 800 izglītības programmām, kas ir līdz šim lielākais mācību piedāvājums vienā projekta kārtā. Pieteikties mācībām līdz 24. februārim var mājaslapā www.macibaspieaugusajiem.lv.  

Uzzināt vairāk
2022. gada 24. janvāris

Biedrība "Riga TechGirls" ir  izstrādājusi bezmaksas mācību programmu “Cilvēcīgi par tehnoloģijām” Šo mācību mērķis ir celt Latvijas skolotāju digitālās prasmes.

Uzzināt vairāk
2022. gada 19. janvāris

No š.g. 24. janvāra līdz 18. februārim norisināsies Latvijas Universitātes 80. starptautiskā zinātniskā konference Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātē (PPMF), piedāvājot piedalīties kādā no PPMF konferences sekcijām.

Uzzināt vairāk
2022. gada 19. janvāris

Lai apzinātu vecāku sadarbības pieredzi ar izglītības iestādēm par bērnu ar papildu vajadzībām iekļaušanu izglītības iestādē, Latvijas bērnu labklājības tīkls sadarbībā ar Tiesībsarga biroju un Latvijas Pašvaldību savienību ceturtdien, 27. janvārī, aicina uz publisko tiešsaistes diskusiju "Bērna ar papildu vajadzībām iekļaušana izglītības iestādē".

Uzzināt vairāk
2022. gada 18. janvāris

Aicinām Rīgas skolu skolēnus, viņu vecākus, skolu un pirmsskolu pedagogus, izglītības iestāžu darbiniekus, pieteikties 120 mācību stundu latviešu valodas kursiem “Apgūstam latviešu valodu” un 30 mācību stundu kursiem par integrāciju Latvijas sabiedrībā.

Uzzināt vairāk
2022. gada 17. janvāris

Atsaucoties uz Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) sniegto informāciju par to, ka šodien, 17. janvārī, ir izsludināts sarkanais brīdinājums, jo pēcpusdienā gaidāms īpaši stiprs vējš, pat vētra, 

Uzzināt vairāk
2022. gada 12. janvāris

2022. gada 13. janvārī, dzejnieka Jāņa Akuratera 146. dzimšanas dienā, Jāņa Akuratera muzejs iepazīstinās ar muzeja jaunumiem: jaunu virtuālo gidu un tiešsaistes muzejpedagoģisko programmu. Savukārt muzeja Facebook lapā visas dienas garumā varēs vērot tikšanās un sarunas ar muzeja darbiniekiem un draugiem.

Uzzināt vairāk
2022. gada 6. janvāris

Lai sagatavotos šī mācību gada noslēguma pārbaudījumiem, Valsts izglītības satura centrs sagatavojis un publicējis 2021./2022. mācību gada noslēguma pārbaudījumu programmas visos mācību priekšmetos.

Uzzināt vairāk
2022. gada 5. janvāris

E-kurss projektam "DemokrātiJĀ" pedagogiem tagad pieejams arī mācību resursu krātuvē mape.skola2030.lv.

Uzzināt vairāk
2022. gada 4. janvāris

2022. gada 3. janvārī visā Latvijā sākās nacionāla mēroga skolotāju piesaistes kampaņa “Esi skolotājs!”, kuras mērķis ir aicināt ikvienu interesentu, kurš jūt sevī enerģiju iedvesmot, mācīt mācīties un vēlmi kļūt par skolotāju, uzsākt studijas pedagoģijā vai izvēlēties izaugsmes iespējas izglītības zinātņu jomā.

Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit