RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Jaunumi

2020. gada 20. novembris

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs (RIIMC)  arī šajā mācību gadā aicināja Rīgas vispārējās izglītības iestādes: sākumskolas, pamatskolas, vidusskolas pieteikties projektu konkursam “Atbalsts kompetenču pieejas īstenošanai skolā”. 

Uzzināt vairāk
2020. gada 19. novembris

26. novembrī plkst. 11.00 Raiņa un Aspazijas vasarnīca aicina tiešsaistē Zoom platformā klausīties zinātniskos lasījumus “Rainis un Aspazijas Dailes teātrī”, kas veltīti Dailes teātra simtgadei. 

Uzzināt vairāk
2020. gada 19. novembris

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs 2019./2020. mācību gadā aicināja Rīgas izglītības iestādes piedalīties projektos “Atbalsts kompetenču pieejas ieviešanai pirmsskolā” un “Atbalsts kompetenču pieejas ieviešanai skolā”. 

Uzzināt vairāk
2020. gada 19. novembris

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskā centra projekts “Iedot roku” turpinās! 4. modulis -  “Vērtības, tolerance. Citādā pieņemšana “ tiks organizēts atsevišķi pedagogiem un skolas vadībai.

Uzzināt vairāk
2020. gada 19. novembris

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs (RIIMC) sadarbībā ar RD Izglītības, kultūras un sporta departamentu 2020./2021. mācību gadā piedāvā Rīgas skolu vadības komandām turpināt piedalīties projektā “Durvis”, un 25. novembrī no plkst. 13.00 līdz 15.00 Rīgas 28. vidusskola dalīsies ar savu pozitīvo pieredzi attālinātā mācību procesa organizēšanā, izmantojot ZOOM platformu.

Uzzināt vairāk
2020. gada 17. novembris

Sagaidot Latvijas Republikas Proklamēšanas 102. gadadienu, daudziem no mums ir pārdomas par Latviju un tās nozīmi mūsu dzīvēs. 

Uzzināt vairāk
2020. gada 12. novembris

Lai palīdzētu skolotājiem veiksmīgāk organizēt mācību darbu attālināti, studentu komanda izveidojusi platformu «O! Izglītība», kur iespējams ātri atrast un apgūt digitālos rīkus tiešsaistes komunikācijai, interaktīvu prezentāciju un attālinātu mājasdarbu veidošanai, kā arī klases saliedēšanai un grupu darbiem. Uzklausot skolotāju ieteikumus, turpinās platformas pilnveide.

Uzzināt vairāk
2020. gada 12. novembris

Pēdējo dienu laikā esam saņēmuši vairāku satrauktu vecāku ziņas par to, ka, tuvojoties Lāčplēša dienai un Latvijas 102. dzimšanas dienai, izglītības iestādes plāno un vēlas īstenot muzeju apmeklējumus, dodoties ar skolēniem mācību ekskursijās.

Uzzināt vairāk
2020. gada 9. novembris

Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtējo situāciju Covid-19 vīrusa dēļ, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments no šā gada 10. novembra līdz 2020. gada 6. decembrim aicina apmeklētājus sev interesējošos jautājumus risināt attālināti,

Uzzināt vairāk
2020. gada 30. oktobris

No pirmdienas, 2. novembra, zvanot uz Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta (RD IKSD) klientu apkalpošanas tālruni 67026816 vai rakstot uz e-pastu covidiksd@riga.lv, iedzīvotājiem ir iespēja atstāt anonīmu ziņojumu par epidemioloģisko prasību neievērošanu saistībā ar vīrusa Covid-19 izplatību Rīgas izglītības iestādēs.

Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit