Aicina piedalīties forumā “Izglītība izaugsmei 2019”

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs (RIIMC) aicina pedagogus un izglītības iestāžu vadītājus piedalīties forumā “Izglītība izaugsmei 2019”.

Forums notiks 12. jūnijā Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskolā, Bruņinieku ielā 24a. Pieteikšanās sāksies 2019. gada 15. maijā un ilgs līdz 7. jūnijam.

Reģistrēšanās forumam

Par šī gada foruma atslēgas vārdiem izvēlētas RIIMC vērtības: sadarbība, atbildība, efektivitāte.

Forumā “Izglītība izaugsmei 2019” būs iespēja uzklausīt skolu iegūto pieredzi, kopā mācoties dažādos RIIMC finansētos projektos; iepazīt pedagogu labās prakses piemērus – pieredzes stāstus; piedalīties praktiskajās darbnīcās, kā arī dzirdēt  iedvesmojošus lektorus.

 Forumā pieredzē dalīsies Rīgas pedagogi, kuri guva jaunas idejas šādos projektos:

  • “Atbalsts skolas stratēģisko mērķu sasniegšanai” - 16 skolas dalīsies pieredzē, kā veicināt skolas pedagogu kolektīva profesionālo kompetenču pilnveidi un izglītības iestādes attīstību.
  • Efektīva mācību stunda latviešu valodā” -  pedagogi no 31 Rīgas skolas, kas īsteno mazākumtautības izglītības programmu, gatavojās pārejai uz mācībām latviešu valodā, vadīja atklātās stundas, lai īstenotu kompetencēs balstītu mācību procesu un attīstītu skolēnu patstāvīgu mācīšanos. 7 darba grupu vadītāji – dažādu eksakto un humanitāro priekšmetu pedagogi, dalīsies pieredzē, kā motivēt un sagatavot skolotājus vadīt stundas latviešu valodā un kopā mācīties.
  • “Mācīt – lai uzlabotu latviešu valodas apguvi vidusskolā” – vidusskolas latviešu valodas skolotāji piedalījās atklātajās stundās un mācījās viens no otra, darbojās meistarklasēs, pilnveidoja zināšanas kursos. Forumā uzzināsim, ko uzskatām par mūsdienīgu un efektīvu mācību stundu latviešu valodā mazākumtautību skolā.
  • „Atbalsts pirmsskolas pedagoģisko mērķu sasniegšanai” – 24 pirmsskolas izglītības iestādes pieteicās RIIMC projektam un mērķtiecīgi kopā mācījās, lai sasniegtu pirmsskolas izvirzītos pedagoģiskos mērķus un tagad ir gatavas dalīties apgūtajā.

Darba kārtība