Aicina piedalīties seminārā par rakstura audzināšanu un kompetenču pieejā balstītu izglītību skolās

Kompetencēs balstīta izglītība ieņem ar vien lielāku jomu Latvijas vispārējās izglītības saturā. Tiek īstenoti dažādi projekti un iniciatīvas, lai veicinātu skolēnu izpratni par dažādām prasmēm, vērtībām un attieksmēm, kas ir mūsdienu dinamiskās un informācijas pārpildītās vides nepieciešamības.

Būtiski ir ne tikai radīt ietvaru, kurā var mācīt un attīstīt dažādās kompetences, bet arī radīt metodiskos materiālus, kas palīdz skolotājiem vadīt mācību procesu.

Lai sniegtu atbalstu skolotājiem ieviest kompetencēs un rakstura izglītībā balstītu mācību procesu, 27. septembrī aicinām skolotājus, topošos skolotājus, skolu administrāciju, NVO pārstāvjus un vecākus piedalīties informatīvi praktiskajā seminārā “Arete catalyst”.

Seminārs norisināsies 2019. gada 27. septembrī no plkst. 12.00 līdz 16.00 Latvijas Universitātes Zinātņu mājā (Jelgavas iela 3), 8.stāva 801. kabinetā.

Darba kārtība

Interesentus aicinām iepriekš reģistrēties semināram šeit

Informatīvi praktiskais seminārs “Arete catalyst” tiek organizēts projekta “Atbalsts pedagogiem personīgo kompetenču un rakstura izglītības veicināšanai skolās” ietvaros, sadarbojoties parteriem no Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta, Latvijas Universitātes, Oviedo Universitātes (Spānija), Tartu Universitātes (Igaunija), Oviedo domes Izglītības un kultūras pārvaldes (Spānija), Oviedo Skolotāju izglītības centra (Spānija) un asociētajiem partneriem no Rīgas Katoļu ģimnāzijas  un Tartu Sv. Pētera luterāņu skolas (Igaunija).

Projekts ir tapis ar programmas ERASMUS+ 2.pamatdarbības “Sadarbība inovācijas veicināšanai un labas prakses apmaiņa” finansiālu atbalstu. Projekta ilgums 24.mēneši (1.11.2017-31.10.2019).

Detalizēta informācija par projektu atrodama https://lv.aretecatalyst.me vai vēršoties pie projekta koordinatores Sanitas Lāces (sanita.lace@riga.lv).

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit