Foto

Aicina piedalīties vebinārā “Erasmus+ projektu pieredzes stāsti”

Nevalstiskās organizācijas, pašvaldību jaunatnes lietu speciālisti un projektu vadītāji, jauniešu centri, skolas un skolotāji, kas gribētu realizēt jaunatnes jomas neformālās izglītības Erasmus+ jauniešu projektus (piemēram, Jauniešu apmaiņas, Sadarbības partnerības jaunatnes jomā, Jaunatnes darbinieku mobilitātes projektus), tiek aicināti uz divu stundu vebināru 30. novembrī plkst. 14.00 “Erasmus+ projektu pieredzes stāsti”.

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras organizētajā pasākumā divu stundu garumā jaunatnes jomas pārstāvji varēs gūt iedvesmu un mācīties no citu organizāciju īstenotajiem projektiem programmā “Erasmus+”. Vebinārs notiks ZOOM platformā un to vadīs JSPA mācību vadītāja, pieredzējusi jaunatnes jomas darbiniece Inese Minšī.

Vebinārā ar savu pieredzi dalīsies:

  • biedrība “Radi Vidi Pats”, kas īstenoja Jauniešu apmaiņu Gruzijā par radošumu un kultūras mantojumu, projekta laikā arī izveidojot vides objektu – mozaīku;
  • organizācija “Piedzīvojuma Gars” Jaunatnes darbinieku mobilitātes projektā pievērsās jauniešu sociālās iekļaušanas un aktīvas līdzdalības veicināšanai, uzlabojot jaunatnes darbinieku kompetenci ārpustelpu izglītībā;
  • sociālais uzņēmums “Visas Iespējas” Sadarbības partnerības projektā kopā ar Ziemeļmaķedoniju un Angliju attīstīja platformas, kas veicina jauniešu iesaistīšanos, iespēju izmantošanu un profesionālo attīstību.

Pieteikšanās pasākumam tiešsaistē, aizpildot pieteikuma formu līdz 29. novembrim, ŠEIT. 

Savukārt vebinārs par organizāciju pieredzi, realizējot Eiropas Solidaritātes korpusa Brīvprātīgā darba projektus un Solidaritātes projektus, kā arī Kvalitātes zīmes iegūšanas procesu notiks 2021. gada 7. decembrī plkst. 14.00.  Sīkāka informācija par otru vebināru JSPA mājaslapā tiks publicēta drīzumā.

Ilustartīvs attēls: pixabay.com