Foto

Aicina pieteikt pretendentus Rīgas pašvaldības balvai „Zelta pildspalva” un „Zelta stipendija”

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments aicina skolas pieteikt pretendentus Rīgas pašvaldības balvai „Zelta pildspalva” un „Zelta stipendija”.

2019. gada rudenī būs jau 24. reize, kad Rīgas pašvaldība izteiks atzinību skolu pedagogiem un labākajiem izglītības iestāžu absolventiem.

Lai apbalvotu Rīgas pašvaldības skolu pedagogus par ieguldījumu skolēnu mācību un audzināšanas darbā, kā arī, lai motivētu skolotājus darba kvalitātes paaugstināšanai, Rīgas pašvaldība balvas ieguvējiem piešķir „Zelta pildspalvas” un naudas balvas.

Savukārt Rīgas pašvaldības „Zelta stipendiju” piešķir ar mērķi atbalstīt  20 pašus labākos izglītības iestāžu absolventus, tādējādi rosināt viņus intensīvam studiju darbam. Katram „Zelta stipendijas” ieguvējam tiek piešķirti 1200,00 euro par izcilām zināšanām un augstiem sasniegumiem valsts un starptautiskās mācību priekšmetu olimpiādēs, skolēnu zinātniski pētnieciskajā darbībā, sporta sacensībās, konkursos u.c.

Pieteikumus pretendentiem līdz 2019. gada 2. septembrim iesniegt  Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentā, K. Valdemāra ielā 5.

Saistošie dokumenti par balvām „Zelta pildspalva” un „Zelta stipendija”:

Nolikums "Balvas "Zelta pildspalva" piešķiršanas kārtība

Iekšējie noteikumi "Rīgas pilsētas Zelta fonda stipendijas piešķiršanas kārtība"

Pretendenta pieteikums Rīgas pilsētas Zelta fonda stipendijai

Papildinformācija: Zane Doniņa - RD IKSD Izglītības pārvaldes Vispārējās izglītības skolu nodaļas galvenā speciāliste, tālr.: 67181395; mob.: 29223971.