Foto

Aizvadīta projekta starpvalstu sanāksme Atēnās

Šī gada sākumā, no 26. līdz 29. janvārim, norisinājās Rīgas domes Izglītības, kultūras  un sporta departamenta īstenotā un Eiropas Savienības Izglītības, jaunatnes un sporta programmas “ERASMUS+” ietvaros atbalstītā projekta “Robotikas artefaktu veidošana vidusskolēnu motivēšanai STEM karjeru izvēlei” (turpmāk – Projekts) starpvalstu sanāksme Atēnās (Grieķija), Eiropas laboratorijā izglītības tehnoloģijām – EDUMOTIVA, piedaloties dalībvalstu Projekta vadības grupai, universitāšu un uzņēmēju pārstāvjiem no Polijas, Grieķijas, Kipras un Latvijas.

Sanāksmes pirmā diena tika veltīta Projekta partneru prezentācijām, atainojot līdz šim paveikto Projekta partneru pilsētās. Sesijas laikā Rīgas pārstāvis iepazīstināja Projekta partnerus ar Rīgas izglītības iestādēs (Rīgas 95. vidusskolā un Rīgas Valsts 2.ģimnāzijā)  īstenotajām Projekta aktivitātēm. Turpinājumā Projekta partneri iesaistījās diskusijā par skolu pieredzi robotikas artefaktu veidošanā, diskusiju noslēdzot ar virkni vērtīgu secinājumu. Sanāksmes  dalībnieki apliecināja, ka visās valstīs ir būtiski attīstīt  digitālās prasmes STEAM priekšmetos. Lai to sekmīgi īstenotu ir jārada metodiskais atbalsts skolotājiem - mācību stundās integrējami mūsdienīgi digitālie risinājumi.

Savukārt sanāksmes otrajā dienā tika pārrunātas  Projekta tehniskās un organizatoriskās aktualitātes -  budžeta izlietojums un projekta progresa ziņojuma sagatavošana. Īpašu uzmanība tika veltīta nākamajai Projekta partneru mācību sesijai, kura norisināsies šī gada aprīlī Rīgā.

Šī publikācija atspoguļo tikai tās autoru viedokli, un Eiropas Komisijas atbalsts šīs publikācijas tapšanai  nav uzskatāms par tās satura apstiprinājumu, un Komisija nekādā veidā neuzņemas atbildību par šeit ietvertās informācijas tālāku izmantošanu.

              

Galerijas

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit