Foto

Bērnu un jauniešu centra “Daugmale” Latvijas svētku mēneša pasākums “Es mīlu tevi, Latvija!”

10. novembra novakarē Bērnu un jauniešu centrā “Daugmale” risinājās Latvijas svētku mēnesim veltīts pasākums “Es mīlu tevi, Latvija!” Pasākums pulcēja Bērnu un jauniešu centra “Daugmale” jaunos audzēkņus, kuri Latviju atspoguļoja dziesmās, dejās, mūzikā un mākslā.

Latviešu dzejnieks Vitauts Ļūdēns ir jautājis tā: "Kas pieder Latvijai?/ Liela liela jūra, ezeri un upes./ Kas vēl ir Latvijai?/ Mazas meitenes un zēni, kuriem lieliem jāizaug.

"Bērna augšana ir nozīmīgs process, taču arī valstij tas nav mazsvarīgs. No bērnības ikvienam paliek prieka pilnas atmiņas, vecmāmiņas cepto pankūku smarža un debesmannas garša. Savukārt Latvijas attīstība sevī nes spožu personību izaugsmi gan rakstniecībā, gan valsts darbinieku, mākslinieku, mūziķu un zinātnieku vidū. Ikviens latvietis zina Krišjāņa Barona, Kārļa Ulmaņa, Krišjāņa Valdemāra, Oskara Kalpaka un Kārļa Zāles vārdu. Taču, lai kļūtu par lielu vīru, ir jāaug!" Šo augšanas ideju savā svētku uzrunā izteica Bērnu un jauniešu centra “Daugmale” direktors Edgars Šāblis, bet attīstību visos tās aspektos uzsvēra direktora vietniece Aiga Gūtmane. Savukārt pasākuma noslēgumā interešu izglītības metodiķe Viva Dzene aicināja apskatīt audzēkņu paveikto izstādē “Es mīlu tevi, Latvija!”

Paldies vokālajam ansamblim un pedagogam Sanitai Blīvei, Horeogrāfijas audzēknēm un pedagogam Zlatai Pavlovai, akordeonistu ansamblim un pedagogam Svetlanai Šalajevai, ģitāras spēles audzēknei Anastasijai Kazancevai un pedagogam Anastasijai Jakubovai, horeogrāfiskajam ansamblim “Pērlīte” un pedagogiem Diānai Gorskai, Marinai Dumbergai-Lobanovai!

Tikai kopā mēs varam, un mums sanāk. Daudz laimes, Latvija!

Iveta Eihe, BJC “Daugmale” interešu izglītības metodiķe

Vairāk fotogrāfiju meklējiet BJC “Daugmale” facebook kontā, un video no pasākuma drīz būs pieejams BJC “Daugmale” youtube kanālā!

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit