Bērnu un jauniešu centrā “IK Auseklis” aktīvi aizvadīti Ģimenes dienas sporta svētki “Sporto ar mani!

Bērnu un jauniešu centrā “IK Auseklis” aktīvi aizvadīti Ģimenes dienas sporta svētki “Sporto ar mani!

2024. gada 15. maijā Silciema ielā 3, Rīgā, norisinājās Ģimenes dienas sporta svētki “Sporto ar mani!”.  Sporta svētku mērķis - popularizēt aktīvu dzīvesveidu ģimenē, veicinot brīvajā laikā veidot sportiskus paradumus un to uzdevums ir veicināt bērnu un vecāku savstarpējo sadarbību, veicot sportiskas aktivitātes brīvajā laikā.

Bērnu un jauniešu centra “IK Auseklis” Ģimenes dienas sporta svētki “Sporto ar mani!” tika organizēti sadarbībā ar Rīgas valstspilsētas pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldi.

Sporta svētkos piedalījās ģimenes no Rīgas, kur komandu sastāvā bija bērni no 3 līdz 12 gadu vecumam kopā ar pieaugušajiem – vecāki, vecvecāki, brāļi, māsas un aizbildņi. Komandas veidojās arī no Bērnu un jauniešu centra “IK Auseklis” pulciņu grupām.

Kopumā sporta svētkos piedalījās 28 komandas, kas kopsummā pulcēja 103 dalībniekus.

Ģimenes dienas sporta svētkos “Sporto ar mani!” bērni un vecāki savstarpēji sadarbojās, pieņēma kopīgus lēmumus, kā arī aktīvi pavadīja brīvo laiku. Aktivitātes varēja veikt gan bērni, gan vecāki, kas veidoja pozitīvu komandas saliedēšanos un iespēju iegūt godalgotas vietas.

Evita Maļkeviča, Bērnu un jauniešu centra "IK Auseklis" Izglītības metodiķe sporta jomā

Galerijas