Dabaszinību skola īsteno projektu "Zaļie pirkstiņi"

Rīgas Jauno tehniķu centra Dabaszinību skola īsteno brīvprātīgā darba projektu “Zaļie pirkstiņi”. Projekts tiek finansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmā.

Projekta mērķis ir veicināt senioru un cilvēku ar īpašām vajadzībām bez kustību traucējumiem interesi par brīvprātīgā darba iespējām, veidot sakoptu vidi Āgenskalna apkaimē, kā arī radīt sabiedrības izpratni par Latvijas augu daudzveidību un to pielietojumu ikdienas dzīvē.

Brīvprātīgā darba veicēji piedalīsies interaktīvo dabas taku veidošanā un kopšanā. Brīvprātīgajiem būs iespēja apgūt zināšanas un prasmes par tādiem augiem kā garšaugi, ārstniecības, eļļas augi u.c., apmeklējot nodarbības par šo augu audzēšanu, kopšanu un to izmantošanu. Projektā notiks regulāras tikšanās ar citiem brīvprātīgajiem un organizācijām, kas veicina brīvprātīgā darba kustību Latvijā. Noslēgumā - Dārza svētkos - atskats par projekta norisi un pateicību izteikšana brīvprātīgā darba veicējiem.

Projekta “Zaļie pirkstiņi” īstenošanas vieta: Rīga, Ernestīnes iela 8A, laiks: no 2021. gada 19. aprīļa līdz 2021. gada 3. septembrim.

Informācija par projekta norisi tiks publicēta RD IKSD mājas lapā un Rīgas Jauno tehniķu centra tīmekļvietnē www.rjtc.lv

Projekta koordinatore Laura Timša, Rīgas Jauno tehniķu centra izglītības metodiķe, ltimsa@edu.riga.lv

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit