Foto

ESF projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” aktivitātes Rīgas 33.vidusskolā

Rīgas 33. vidusskola ir aktīvi  iesaistījusies ESF projektā “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs", jo šis projekts skolēniem nodrošina iespēju piedalīties dažādās ar karjeru saistītās aktivitātes: izstādēs, radošajās darbnīcās, ekskursijās, lekcijās. Pasākumos bērni un jaunieši gūst jaunas zināšanas, prasmes un iemaņas tālākizglītībā un nākotnes profesiju jomā. Skolā viesojas lektori un dažādu profesiju pārstāvji, lai aktualizētu karjeras izglītības nozīmi.

Nesen, projekta ietvaros skolā viesojās "TehnoBuss", kuru ar interesi apmeklēja sākumskolas skolēni. Viņi piedalījās nodarbībā, kur ieguva jaunu, interesantu informāciju par dažādām zinātnēm.

12. klases skolēni spilgtus iespaidus guva SIA “Arodaģenturas” pārstāves Agneses Megnes nodarbībā “ Darba ņēmēja tēls.” Darbojoties interaktīvi, lektore veicināja audzēkņu izpratni par atbildību un lomu darba tirgū, rosināja jauniešus domāt par to, kā būt gatavam darba tirgum jau šodien, kur iegūt pieredzi, zināšanas un prasmes. Lektore veidoja jauniešu izpratni par to, kādas rakstura īpašības darba tirgū šobrīd ir vispieprasītākās, rosināja jauniešus domāt par savu vizuālo tēlu un nozīmīgām personības iezīmēm.

Drīzumā skolas skolēniem būs iespēja apmeklēt “Mobilo planetāriju.”

Informācija: 33.vidusskolas pedagogs karjeras konsultants: Marina Ungure - Zinčenko

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit