RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Jaunumi

2020. gada 3. jūlijs

Jau ilgu laiku 1996.gadā dibinātais nodibinājums “Tautas palīdzības fonds” kopīgos pasākumos un dažādās aktivitātēs sadarbojamies gan individuāli, gan ar citiem sadarbības partneriem un ir prieks, ka procesi turpinās un iespējas attīstās, katrs projekts un aktivitāte atstāj “sēklas” nākošiem un vairo ilgtspēju.

Uzzināt vairāk
2020. gada 3. jūlijs

Rīgas Mūzikas vidusskolā turpinās skolēnu uzņemšana 1.klasē. Skolēni izglītības iestādē apgūst visus pamatizglītības mācību priekšmetus un arī mūzikas programmu.

Uzzināt vairāk
2020. gada 30. jūnijs

Attīstot tematiku par lasīšanas prasmes nodošanu no paaudzes paaudzē, projekts “Bibliotēka” aicina Latvijas ģimenes, kurās grāmatas ir cieņā, iesaistīties akcijā “Iemīlēt grāmatu!”. Četras dalībnieku ģimenes tiks izraudzītas video sižetu uzņemšanai par grāmatām un to lasīšanu.

Uzzināt vairāk
2020. gada 29. jūnijs

Kultūras un Izglītības biedrība (KIB) aicina 15-25 gadīgas jaunietes pieteikties brīvprātīgajam darbam ar 10-12 gadīgām meitenēm ES projekta “Staro un attīsties” ietvaros.

Uzzināt vairāk
2020. gada 29. jūnijs

Pēdējos gados bērnu un pusaudžu vidū strauju popularitāti iemantojis sociālais medijs “TikTok”, kas pieaugušo auditorijā ir maz pazīstams. Turklāt, salīdzinot ar tādiem sociālajiem medijiem kā “Instagram”, “Facebook”, “Youtube” u.c., veidi, kā bērns šajā platformā var saskarties ar drošības riskiem, tostarp kibermobingu jeb emocionālo pazemošanu internetā, ir atšķirīgi. 

Uzzināt vairāk
2020. gada 25. jūnijs

Latgales priekšpilsētas mūzikas un mākslas skolas pedagogi ir apkopojuši audzēkņu darbus, kas tapupši attālinātā macību procesa laikā un apkopojuši tos virtuālā izstādē skolas tīmekļa vietnē muzikasskola.lv.

Uzzināt vairāk
2020. gada 18. jūnijs

2020. gada 26. jūnijā no plkst. 12.00 līdz 15.00 Ziepju ielas 1 pagalmā pie Dienas centra “Sirdsgaisma”, notiks izklaidējošs pasākums bērniem un jauniešiem “Sveika, vasara!”.

Uzzināt vairāk
2020. gada 16. jūnijs

Rīgas Valsts tehnikums izsludina jauno audzēkņu uzņemšanu visās tehnikuma nodaļās absolventiem gan pēc 9. klases, gan arī pēc 12. klases.

Uzzināt vairāk
2020. gada 12. jūnijs

Piedāvājam ļauties mūzikai un izmantot iespēju Rīgas Centrālajā bibliotēkā (Brīvības ielā 49/53, 2.stāvā) līdz 2,5 stundām dienā spēlēt “klusās klavieres” jeb instrumentu, kas darbojas bezskaņas režīmā, izmantojot austiņas. Pakalpojumam jāpiesakās, zvanot 67181017 vai rakstot e-pastu rcb.pln@riga.lv.

Uzzināt vairāk
2020. gada 10. jūnijs

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments izsludina skolēnu pašpārvalžu sadarbības projektu konkursu, kurā aicināti piedalīties Rīgas skolēnu pašpārvalžu pārstāvji. Konkursa mērķis ir finansiāli atbalstīt projektus, kas stiprina Rīgas vispārizglītojošo skolu un profesionālās izglītības iestāžu, kas īsteno profesionālās vidējās izglītības programmas, skolēnu pašpārvalžu kapacitāti, veicina to aktīvu iesaistīšanos izglītības iestāžu darbā un sekmē pašpārvalžu savstarpējo sadarbību.

Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit