Jaunumi

2019. gada 3. decembris

Ziemassvētku priekšvakarā Latvijas Dabas muzejs ir sarūpējis nelielu pārsteigumu internātskolu, bērnu namu, krīzes un dienas centru audzēkņiem – sirsnīgu pasākumu „Ciemiņi uz palikšanu”.

Uzzināt vairāk
2019. gada 29. novembris

Projekta "Karjeras atbalsts pasākumu izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros 2019.gada 27.novembrī Rīgas Anniņmuižas vidusskolā norisinājās pasākums “Manas nākotnes iespējas tehniskajā jomā”, kurā piedalījās 8. klašu skolēni.

Uzzināt vairāk
2019. gada 29. novembris

Eiropas savienības fondu projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” iespējas izmantojuši jau 26 000 nodarbināto. Kā projekta iespējas raksturo pasniedzēji un mācībām pieteikušies pieaugušie, par to šajā video stāstā. 

Uzzināt vairāk
2019. gada 29. novembris

Transporta un sakaru institūts aicina visus vecāko klašu skolēnus 2019. gada 6. decembrī kopīgi nosvinēt Aviācijas dienas svētkus par godu Starptautiskajai Civilās Aviācijas dienai.

Uzzināt vairāk
2019. gada 28. novembris

Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) pieaugušo izglītības projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” ceturtajā kārtā ir noslēgusies mācību grupu komplektēšana. Rezultātā mācības 66 izglītības iestādēs ir uzsākuši vairāk nekā 9000 strādājošo, kā arī paralēli ir sācies darbs pie nākamās kārtas mācību piedāvājuma izstrādes.

Uzzināt vairāk
2019. gada 28. novembris

13. un 14.novembrī Friča Brīvzemnieka pamatskolā notika karjeras atbalsta  pasākums “Sevis “ES” izzināšana” 2.- 3.klašu skolēniem.

Uzzināt vairāk
2019. gada 26. novembris

Globālās izglītības nedēļa ir starptautisks pasākums jau 15. gadu, kura laikā visā Eiropā tiek pievērsta īpaša uzmanība izpratnei par ilgtspējīgas attīstības mērķiem un  atbildībai  par savu izvēli un rīcību. Latvijā šāda nedēļa tiek organizēta 5.gadu, un šogad tajā piedalījās arī Rīgas 6.vidusskolas 2.d klase ar audzinātāju Kadriju Beiroti.

Uzzināt vairāk
2019. gada 25. novembris

Rīgas Austrumu vidusskolas 7., 8., 9. klašu skolēniem 12. un 13. novembrī tika piedāvāta iespēja “Izspēlēt nākotni” kā karjeras attīstības atbalsta pasākumus, projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

Uzzināt vairāk
2019. gada 23. novembris

2019. gada 16. oktobrī Karjeras pasākums “Nākotnes aicinājums” notika Rīgas 54. vidusskolas 1. un 6. klašu skolēniem. Nodarbības vadīja biedrības “Jauniešu akadēmija Pacelt Pasauli” pārstāvji.

Uzzināt vairāk
2019. gada 22. novembris

Aicinām pieteikties skolēnu pašpārvalžu konferencei “Pašpārvalde skolā: pieredze un iespējas”, kas šogad norisināsies 5. decembrī 13.30-18.00. Šī gada konferences fokusā viena no pašpārvaldes funkcijām – iesaiste mācību un audzināšanas darbā. Aicinām pieteikties Rīgas skolēnus, pašpārvalžu konsultantus un administrācijas pārstāvjus līdz 1. decembrim.

Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit