RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Jaunumi

2022. gada 27. janvāris

Video materiālā soli pa solim ir skaidroti pamatprincipi, kā vecākiem bērnu pieteikt mācībām 1. klasē Rīgas valstspilsētas pašvaldības skolās, kāda ir kārtība un kādas prioritātes uzņemšanai skolā.

Uzzināt vairāk
2022. gada 27. janvāris

Kā jau katru gadu, arī šogad RTU ver vaļā durvis, lai aicinātu topošos studentus, viņu vecākus un citus interesentus ielūkoties RTU ikdienā, 

Uzzināt vairāk
2022. gada 26. janvāris

Izglītības iestādes vadītājs būs tiesīgs izvērtēt kopējo situāciju savā izglītības iestādē kvalitatīva mācību procesa īstenošanai un nodrošināšanai klātienē pamata un vidējās izglītības pakāpē,

Uzzināt vairāk
2022. gada 24. janvāris

Ikgadējās kampaņas Mācies būvniecību informatīvais materiāls 2022. gada 13. janvārī laukumā pie t/c Origo tika atvērts vienlaicīgi ar lielformāta brīvdabas izstādes Detaļu spēks II atklāšanu.

Uzzināt vairāk
2022. gada 24. janvāris

Atzīmējot 24. janvārī Starptautisko izglītības dienu, UNESCO Latvijas Nacionālā komisija ir sagatavojusi izglītojošo materiālu apkopojumu skolēniem un skolotājiem, kā arī citiem izglītības jomas speciālistiem par globālās izglītības, medijpratības, bioētikas un kultūras mantojuma tēmām.

Uzzināt vairāk
2022. gada 24. janvāris

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments nodrošina ēdināšanas pakalpojumu izglītības iestāžu audzēkņiem arī Covid-19 pandēmijas laikā.

Uzzināt vairāk
2022. gada 21. janvāris

Sadarbība, kopības sajūta bija tas, par ko atceras katrs Barikāžu dalībnieks un kas, manuprāt, bija pamats Latvijas brīvībai. Šogad 31. gads kopš Barikādēm un atkal janvāra nedēļa kā atgādinājums par brīvības cenu.

Uzzināt vairāk
2022. gada 21. janvāris

Projektā “Latvijas Skolas soma” 2022. gadam ir apstiprinātas SIA "LaRek" koncertprogrammas. Koncertprogrammām “Ir vērts” un “Kluso nakšu noslēpums” ir izveidota arī videokoncerta versija.

Uzzināt vairāk
2022. gada 20. janvāris

Kā informē Veselības ministrija, saskaņā ar jaunākajām Eiropas Slimību profilakses centra rekomendācijām un nepieciešamību nodrošināt darba nepārtrauktību stratēģiski svarīgās nozarēs, tiek samazināts laika posms,  kas cilvēkam jāpavada izolācijā vai mājas karantīnā. 

Uzzināt vairāk
2022. gada 18. janvāris

Pēc VARAM* saskaņojuma stājušies spēkā grozījumi Rīgas domes saistošajos noteikumos “Par kārtību, kādā reģistrējami iesniegumi bērna uzņemšanai 1.klasē Rīgas valstspilsētas pašvaldības izglītības iestādēs”, kas paredz vairākas izmaiņas bērnu pieteikšanai un uzņemšanai skolā.

Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit