RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Jaunumi

2020. gada 18. septembris

10. starptautiskās bērnu un jauniešu mākslas izstādes “Vērtību sakta” atklāšana un laureātu apbalvošana.

Uzzināt vairāk
2020. gada 18. septembris

Krišjāņa Barona muzejs sadarbībā ar „Labas valodas fondu” rīko bērnu un jauniešu mākslas konkursu „Krišjāņa Barona piemiņas lietas”, veltītu Dainu Tēva 185 gadu jubilejai ar mērķi aktualizēt interesi par latvju dainu krājuma izveidotāju.

Uzzināt vairāk
2020. gada 17. septembris

Līdz ar Covid 19 izplatības piesardzības pasākumiem jaunajā mācību gadā izmaiņas ir skārušas skolu un bērnudārzu ierasto mācību režīmu. Vecākiem jautājumus rada jaunie ierobežojumi. Uz biežāk uzdotajiem jautājumiem sniedzam atbildes.

Uzzināt vairāk
2020. gada 17. septembris

Lai sabalansētu mācību procesa organizēšanu un epidemioloģisko prasību ievērošanu Rīgas pašvaldības skolās mācības notiks izvēloties kādu no Izglītības un zinātnes ministrijas rekomendētajiem mācību procesa īstenošanas modeļiem, arī skolēnu ēdināšanas pakalpojums notiks saskaņā ar šiem modeļiem, gan klātienē – siltas pusdienas, gan attālināti – nodrošinot pārtikas pakas.

Uzzināt vairāk
2020. gada 17. septembris

Rīgas skolas tiek rosinātas līdz 20. septembrim pieteikt 7. - 12. klases izglītības programmai #RīgasJaunaisPilsonis 2020./2021.mācību gada rudens semestrim.

Uzzināt vairāk
2020. gada 16. septembris

“Laboratorium zinātnes skola” izsludina 10 budžeta vietas, kurām var pieteikties ikviens 5.-11. klašu skolēns. Uzvarētāji visu mācību gadu mācīsies ķīmiju un fiziku vai elektroniku interešu izglītības nodarbībās. Konkursa svarīgākie kritēriji ir skolēnu sekmes un sasniegumi konkursos un olimpiādēs dabaszinātņu jomā. Prioritāte tiek dota skolēniem no maznodrošinātām vai trūcīgām ģimenēm.

Uzzināt vairāk
2020. gada 16. septembris

Latvijas Olimpiskā akadēmija, kā Rīgas Domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalsta saņēmēji, informē, ka sporta svētki "Vienoti sportā " notiks 2020. gada 20. septembrī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas stadionā (Brīvības gatvē 333, Rīgā). Sacensību atklāšana plkst. 11.00.

Uzzināt vairāk
2020. gada 14. septembris

Skolēni no Latvijas Starptautiskajā ekonomikas olimpiādē, kas no 7. līdz 13. septembrim norisinājās pārraudzītā tiešsaistes režīmā, izcīnījuši visu medaļu komplektu. Sacenšoties ar 130 skolēniem no 29 pasaules valstīm, visi Latvijas komandas dalībnieki šī gada olimpiādē izcīnījuši godalgas. Kopvērtējumā Latvija olimpiādē ieņem 4. vietu, piekāpjoties Krievijai, Indonēzijai un Brazīlijai.

Uzzināt vairāk
2020. gada 13. septembris

LU Vēstures un filozofijas fakultātes Jauno vēsturnieku skola (saīsināti JVS) paredzēta vidusskolu skolēniem, lai viņus padziļināti iepazīstinātu ar daudzveidīgajām vēstures jomām un rosinātu interesi par vēsturi un vēstures pētniecību, vienlaikus veidojot priekšzināšanas studijām LU VFF.

Uzzināt vairāk
2020. gada 11. septembris

Pirmdien, 14. septembrī, plkst. 14.00 Rīgā, Esplanādē pie Raiņa pieminekļa atklās starptautisko bērnu un jauniešu mākslas izstādi “Vērtību sakta”, kas, sākoties jaunajam mācību gadam, ir būtisks pieturas punkts ceļā uz XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem. Izstādes atklāšanā piedalīsies tās organizatori, atbalstītāji, bērni un jaunieši – darbu autori.

Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit