Forums pedagogiem “Tehnoloģijas vakar, šodien, rītdien. Quo vadis?”

Forums pedagogiem “Tehnoloģijas vakar, šodien, rītdien. Quo vadis?”

2020. gada 27. februārī plkst. 9.30 Rīgas Tehniskās universitātes telpās, Ķīpsalā, Āzenes ielā 12, notiks forums “Tehnoloģijas vakar, šodien, rītdien. Quo vadis?”

2019/.2020.mācību gads ir izsludināts par Tehnoloģiju gadu un STEM attīstība ir viena no ESF projekta “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” prioritātēm.

Tehnoloģiju loma dzīvē, sabiedrībā vai komunikācijā šobrīd nav apstrīdama, kā arī cilvēka un tehnoloģiju attiecības tuvākajos gadu desmitos būs viens no lielākajiem izaicinājumiem. Vienlaikus tehnoloģiju jomai būtiska nozīme ir jaunā mācību satura īstenošanai digitālo prasmju kontekstā. Tieši skolotājam ir iespēja domāt par radošām inovācijām, parādot un nodrošinot skolēniem tehnoloģiju jēgpilnas izmantošanas iespējas mācību satura aktivitātēs un ārpusstundu pasākumos.

Forumā “Tehnoloģijas vakar, šodien, rītdien. Quo vadis?”, kuru projekta ietvaros organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments partnerībā ar Rīgas Tehnisko universitāti, piedalīsies Rīgas pilsētas 33 projekta dalībskolas:

Friča Brīvzemnieka pamatskola,
Rīgas 6. vidusskola,
Rīgas 10. vidusskola,
Rīgas 22. vidusskola,
Rīgas 31. vidusskola,
Rīgas 34. vidusskola,
Rīgas 49. vidusskola,
Rīgas 64. vidusskola,
Rīgas 69. vidusskola,
Rīgas 72. vidusskola,
Rīgas 80. vidusskola,
Rīgas 84. vidusskola,
Rīgas 86. vidusskola,
Rīgas 92. vidusskola,
Rīgas 95. vidusskola,
A.Pumpura Rīgas 11.pamatskola,
Āgenskalna sākumskola,
Rīgas Angļu ģimnāzija,
Rīgas Imantas vidusskola,
Rīgas Rīnūžu vidusskola,
Rīgas Valda Zālīša sākumskola,
Rīgas Valdorfskola,
Rīgas Ziepniekkalna vidusskola,
Š.Dubnova Rīgas Ebreju vidusskola,
Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola,
Rīgas Mūzikas vidusskola,
Rīgas Pļavnieku pamatskola,
J.G.Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskola,
Rīgas Avotu pamatskola,
Rīgas Centra humanitārā vidusskola,
Rīgas Pārdaugavas pamatskola,
Rīgas Juglas vidusskola,
Ziemeļvalstu ģimnāzija.

Foruma dalībniekiem būs iespēja dalīties pieredzē par projektā iegūto, jaunievedumiem, inovatīviem risinājumiem, darba formām, analizēt, diskutēt, kā arī piedalīties 6 dažādās praktiskajās nodarbībās/meistardarbnīcās un gūt jaunu pieredzi, darba metodes ikdienas mācību darba dažādošanai pamatizglītības posmā. 

Foruma darba kārtību un meistarklašu aprakstus skatīt ŠEIT

Informāciju sagatavoja: Zane Doniņa, RD IKSD Izglītības pārvaldes galvenā speciāliste – eksperte, e-pasts Zane.Donina@riga.lv  

Inga Sidorčika-Boboviča, RD IKSD Sporta un jaunatnes pārvaldes Sporta un interešu izglītības iestāžu nodaļas interešu izglītības programmu vadītāja, e-pasts Inga.Sidorcika-Bobovica@riga.lv

Attēls: pixabay.com