Foto

Godināsim savus varoņus!

Novembra mēnesis Latvijā paiet godinot cilvēkus, kuru pašaizliedzība un varonība ļāvusi šodien ikvienam no mums dzīvot brīvā valstī, brīvā Latvijā.

Svētku mēnesī kopā ar Rīgs 215.pirmsskolas izglītības iestādes sagatavošanas grupas bērniem meklējām atbildes uz jautājumiem: “Kas ir brīvība?”, “Kā nosargāt brīvību?”. Kopīgās pārrunās nomācām pie secinājumiem, ka šodien mums ikvienam ir brīvība domāt un runāt, uzdrīkstēties un darīt. Ar lepnumu un degsmi varam darīt savu darbu. Nepalikt vienaldzīgiem, palīdzēt citiem un kļūt par mūsdienu varoni, par cilvēku, kurš liek pamatus Latvijas labākai dzīvei.

Diskusijā par mūsdienu varoņiem, daudzi minēja mediķus – ārstus, māsiņas, “ātrās palīdzības” šoferus un citus veselības aprūpes darbiniekus, kuri kopš paša Covid-19 pandēmijas sākuma ir bijuši cīņas pirmajās līnijās. Glābjot citus, dažiem slimnīcās strādājošiem cilvēkiem nācās samaksāt ar pašu dārgāko – ar savas dzīvības cenu. Bija liels prieks redzēt bērnu acīs mirdzumu, aizkustinājumu un vēlmi būt mūsdienu varonim.

Bērni no sirds vēlējās izteikt savu pateicību visiem mediķiem, kas nepagurstoši strādā, lai mēs visi būtu drošībā, lai pēc iespējas ātrāk vīruss tiktu uzveikts. Bērni sagatavoja pateicības kartiņas un nosūtīja uz Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas un Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas Covid -19 nodaļām.

Paldies jums, mediķi!

Novērtēsim, izcelsim un godināsim savus varoņus!

Galerijas