RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Jaunumi

2022. gada 14. janvāris

Pirmajā mācību pusgadā kārtīgi pastrādājām un esam gandarīti par paveikto. Lepojamies ar to, ka mūsu, Rīgas 256. pirmsskolas izglītības iestāde, sesto gadu aktīvi piedalījās projektā ‘’NowWeMOVE” ‘’Latvijas veselības nedēļā’’.

Uzzināt vairāk
2022. gada 12. janvāris

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments informē, ka šobrīd 27 Rīgas pirmsskolas izglītības iestādēs ir 243 brīvas vietas, uz ko var pretendēt bērni, kuri nav saņēmuši uzaicinājumu sakarā ar rindas pienākšanu izvēlētajā bērnudārzā.

Uzzināt vairāk
2022. gada 10. janvāris

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning ietvaros aicina pirmsskolas pedagogus, izglītības iestāžu vadību un citu interesentus pieteikties dažādām tiešsaistes aktivitātēm,

Uzzināt vairāk
2022. gada 5. janvāris

9. janvāra rītā plkst.11.00 kinoteātrī "Kino Bize” mazākajiem kinoskatītājiem būs iespēja piedzīvot jaunāko animācijas filmu “Ceļojums uz Mēnesi”. Pēc seansa bērni ir aicināti uzkavēties radošajā darbnīcā par brīnumainā kosmosa tēmu.

Uzzināt vairāk
2021. gada 29. decembris

Rīgas pirmsskolas izglītības iestādē “Riekstiņš” Ziemas izstāde ir kļuvusi jau kā tradīcija, ko katru gadu palīdz realizēt izglītojamā vecāki.

Uzzināt vairāk
2021. gada 23. decembris

Jau pagājušā gada Ziemassvētkos režisore Vija Blūzma pēc Margaritas Stārastes pasaku motīviem iestudēja svētku laika izrādi “Ziemassvētku prieks”, kas pandēmijas dēļ palika skatītājiem neparādīta.

Uzzināt vairāk
2021. gada 22. decembris

Ziemassvētku gaidīšanas prieka tradicionālās sastāvdaļas: ilgais un rūpīgais tā plānojums, cītīgā gatavošanās un svētku prieks, ir vērtība, kas kā ikgadēja tradīcija reizēm pārklājās ar ikdienišķuma rutīnu.

Uzzināt vairāk
2021. gada 22. decembris

Tik nemanot pagājis gads, un klāt ir visskaistākie, viskrāšņākie, visgaišākie un maģiskākie gada svētki - Ziemassvētki, kuriem pa pēdām seko Jaunais gads.

Uzzināt vairāk
2021. gada 22. decembris

Klusi un nemanot pienāca decembris. Tas ir brīnumu gaidīšanas laiks. Ikviens no mums tic, ka brīnumi tomēr notiek. 

Uzzināt vairāk
2021. gada 21. decembris

Rīgas 44. pirmsskolas izglītības iestādē gatavošanas Ziemassvētkiem sākās ilgi pirms pašiem svētkiem. Bērnudārzā pastāv tradīcija – rotāt dzīvo eglīti, kas aug bērnudārza teritorijā ar bērnu un vecāku rokām kopīgi gatavotem eglītes rotājumiem.

Uzzināt vairāk