Jaunumi

2019. gada 22. marts

Mūsu izglītības iestādē draudzīgi sadzīvo dažādu tautību bērni un pieaugušie, tādēļ projekta  “Mūsu spēks Latvijas simtgadē” ietvaros meklējām spēka zīmi, kas mūs visus vienotu. Mūsu izvēle apstājās pie Saules zīmes, kas latviešu tradicionālajā kultūrā simbolizē dzīvību, mūžīgo kustību, iedvesmu un Visuma norišu harmoniju.

Uzzināt vairāk
2019. gada 20. marts

Rīgas 124. pirmsskolas izglītības iestādē “Dzērvenīte” norisinājās “Krāsu nedēļa”. Mēs ļoti vēlējāmies sagaidīt pavasari, un godam arī izdarījām to, par spīti ziemai, kura nevēlējās atkāpties.

Uzzināt vairāk
2019. gada 19. marts

18. martā Rīgas 256. pirmsskolas izglītības iestādē viesojās ciemiņi no kanisterapijas biedrības „Maigais suns”. Kinologs Viktors Mucenieks bija ieradies ar trīs ļoti īpašiem suņiem - divi Pireneju kalnu suņi Barbi un Ava, un viens Bernes ganu suns Gesi.

Uzzināt vairāk
2019. gada 11. marts

Rīgas Ziepniekkalna pirmsskolas izglītības iestādes 6. grupas audzēkņi ar pirmsskolas skolotāju Daniēlu Sikorsku piedalās Zaļās jostas “Tīrai Latvijai” organizētā radošā dizaina konkursā “Es sāku ar sevi – tīrai Latvijai!”, lai veicinātu zaļu dzīvesveidu grupā, pirmsskolā, ģimenē. 

Uzzināt vairāk
2019. gada 7. marts

Rīgas pirmsskolas izglītības iestādes no marta līdz maija beigām plāno Atvērto durvju dienas un aicina vecākus, kuru bērni jau apmeklē bērnudārzu, kā arī potenciālo audzēkņu vecākus iepazīties ar iestādes personālu, apskatīties telpas un apkārtni, kā arī iepazīt pedagoģiskā procesa organizēšanu un ikdienas norises pirmsskolā.

Uzzināt vairāk
2019. gada 6. marts

10. martā plkst. 12.00 muzejs “Rīgas Jūgendstila centrs” aicina uz bērnu rītu “Svinam arhitekta dzimšanas dienu!” Kopā ar muzeja runci Albertu izzināsim, cik dažādas mēdz būt mājas cilvēku un dzīvnieku pasaulē, kas tās projektē un būvē. Kā allaž, arī zīmēsim, spēlēsim un spēlēsimies. Protams, dzimšanas dienas viesus gaidīs arī kāds pārsteigums!

Uzzināt vairāk
2019. gada 4. marts

Čau, vau visiem, visiem! Gan tiem, kuri pēc Edmunda Jansona animācijas filmas “Jēkabs, Mimmi un runājošie suņi” noskatīšanās ilgojas mesties aizraujošos piedzīvojumos, gan tiem, kas savu gājienu uz kino vēl tikai plāno, marta vidū radīsies lieliska iespēja doties ekspedīcijā pa Maskačkas noslēpumainajām ielām.

Uzzināt vairāk
2019. gada 13. februāris

Piedaloties Junior Achievement karjeras izglītības programmā, 2019. gada 13. februārī Rīgas 5. pirmsskolas izglītības “Čiekuriņš” kolektīvs atbalstīja skolēnu vēlmi būt par iestādes pedagogu ēnām.

Uzzināt vairāk
2019. gada 13. februāris

Atbalstot  „JA-YE Latvija” iniciatīvu,  2019. gada 13. februārī Rīgas 49. pirmsskolas izglītības iestādes kolektīvs jau piekto gadu atbalstīja visas Latvijas skolēnu vēlmi būt par mūsu iestādes pedagogu un vadības “ēnām”.

Uzzināt vairāk
2019. gada 11. februāris

Svētdien, 17. februārī, plkst. 12.00 muzeja runcis Alberts kopā ar režisori Ināru Čaksti aicina ģimenes ar bērniem ielūkoties interesantajā lietu pasaulē. Meteņu laikā, kad pavadot ziemu un gaidot pavasari, tiek tīrīta māja un reizēm arī atrastas jaunas vai sen aizmirstas lietas, runci Albertu ir ieinteresējuši daži seni un daži jauni priekšmeti, kas sastopamas muzejā “Rīgas Jūgendstila centrs”.

Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit