RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Jaunumi

2022. gada 30. novembris

Trešdien, 30. novembrī, Rīgas domes sēdē atbalstīja lēmuma projektu, kas nosaka kārtību, kā turpmāk būs jāinformē ēdinātāji par bērna neierašanos izglītības iestādē. Izmaiņas stāsies spēkā pēc publikācijas oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”.

Uzzināt vairāk
2022. gada 24. novembris

Ceturtdien, 24. novembrī, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejā lēma par izmaiņām, kā turpmāk būs jāinformē ēdinātāji par bērna neierašanos izglītības iestādē.

Uzzināt vairāk
2022. gada 23. novembris

Svinot Latvijas 104. dzimšanas dienas gadadienu, Rīgas 273. pirmsskolas izglītības iestādē tika novadīti daudzveidīgi izzinošie pasākumi.

Uzzināt vairāk
2022. gada 23. novembris

Otrdien, 22. novembrī, Mežaparka Lielās estrādes Kokaru zālē svinīgā klātienes ceremonijā sumināja galvaspilsētas pirmsskolas izglītības iestāžu labākos darbiniekus.

Uzzināt vairāk
2022. gada 22. novembris

Novembris Rīgas 79. pirmsskolas izglītības iestādē ir svētkiem pārbagāts - latviskās trdaīcijās tiek sagaidīta Mārtiņdiena, svinēta Lāčplēša diena un Latvijas dzimšanas diena.

Uzzināt vairāk
2022. gada 21. novembris

Rīgas 21. pirmsskolas izglītības iestādes “Laimiņa” bērni, vecāki un darbinieki 17. novembra vakarā dāvāja  Latvijai dzimšanas dienā daudz mazas sveču liesmiņu. Tās iededza vēlot, lai mums visiem Latvijā labi klājas! Lai šīs mazās liesmiņas sasilda un iepriecina mūsu skaisto zemi Latviju, lai tās iepriecina un sasilda ikvienu no mums!

Uzzināt vairāk
2022. gada 21. novembris

Līdz ar Latvijas valsts gadadienas svinību atzīmēšanu, Rīgas 173. pirmsskolas izglītības iestādē noslēdzies sabiedrības integrācijas projekts “Mūsu labie darbi”.

Uzzināt vairāk
2022. gada 21. novembris

Otrdien, 22. novembrī, plkst. 15.00 Mežaparka Lielās estrādes Kokaru zālē svinīgā klātienes ceremonijā godinās galvaspilsētas pirmsskolas izglītības iestāžu labākos darbiniekus.

Uzzināt vairāk
2022. gada 15. novembris

Reaģējot uz valsts pārvaldes portāla Latvija.lv e-pakalpojuma “Bērna reģistrācija pirmsskolas iestāžu rindā” periodiskiem darbības traucējumiem, līdz svētdienai, 27. novembrim, pagarināta bērnu pieteikšana Rīgas pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādē “Ozoliņš” un “Dzīpariņš”.

Uzzināt vairāk
2022. gada 15. novembris

Lāčplēša dienā Rīgas 275. pirmsskolas izglītības iestādes "Austriņa" bērni ir iesākuši veidot gaismas ceļa līklocīti un ir apņēmušies to turpināt līdz Latvijas Republikas proklamēšanas dzimšanas dienai. Tad tik turpinām!

Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit