RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Jaunumi

2023. gada 6. decembris

4. un 5. decembrī Rīgas 275. pirmsskolas izglītības iestādē “Austriņa” notika daudzveidīgi pasākumi – košie rūķi gāja rotaļās un iededza gaismiņas abu iestādes ēku teritorijās augošajās kuplajās eglēs.

Uzzināt vairāk
2023. gada 5. decembris

Rīgas valstspilsētas pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta departaments informē, ka uz 1. novembri Rīgas pirmsskolas izglītības iestādē ir brīvas vietas, uz ko var pretendēt bērni, kuri nav saņēmuši uzaicinājumu sakarā ar rindas pienākšanu izvēlētajā bērnudārzā. 

Uzzināt vairāk
2023. gada 29. novembris

Pēc Rīgas 13. pirmsskolas izglītības iestādes “Ābecītis” konsultatīvajā centra speciālās pedagoģes – Lolitas Apsēnas iniciatīvas, 2023. gada 21. novembrī uz savu otro tikšanos pulcējās Rīgas pilsētas pirmsskolu speciālie pedagogi un speciālie izglītības skolotāji.

Uzzināt vairāk
2023. gada 28. novembris

22. novembrī norisinājās Zemgales priekšpilsētas pirmsskolu metodiķu sanāksme, kurā Rīgas pirmsskolas izglītības iestādes “Daugaviņa” vadītāja Ilze Juraka iepazīstināja ar  A.Krauforda (Allan Crawford) agrīnās lasītmācīšanās metodiku.

Uzzināt vairāk
2023. gada 23. novembris

Šodien Rīgas 232. pirmsskolas izglītības iestādes audzēkņi no sirds priecājās par to, ka ir uzkritis pirmais sniegs. Sporta nodarbību pedagogi nolēma rīkot ārā, lai izbaudītu laika apstākļus. 

Uzzināt vairāk
2023. gada 23. novembris

Rīgas domes Finanšu un administrācijas lietu komiteja ceturtdien, 23. novembrī, apstiprināja projekta ieceri par Rīgas Skanstes pirmsskolas izglītības iestādes jaunas ēkas būvniecību Grostonas ielā 6, kā arī 66. pirmsskolas izglītības iestādes Vesetas ielā 13 un 49. pirmsskolas izglītības iestādes Grostonas ielā 6 

Uzzināt vairāk
2023. gada 21. novembris

24. novembrī plkst. 18.30 Kultūras centrā “Imanta”, Anniņmuižas bulvārī 29, tiks izspēlēta objektu teātra izrāde ģimenei “Murjāņu kurmītis un viņa draugi”.

Uzzināt vairāk
2023. gada 21. novembris

Novembra mēnesī, katrā Rīgas pirmsskolas izglītības iestādes "Kamolītis" grupā, audzēkņi izzināja tematu “Mana Latvija” – manas mājas, Latvijas lepnums un simboli, Latvijas pilsētas un daba.

Uzzināt vairāk
2023. gada 17. novembris

Rīgas 232. pirmskolas izglītības audzēkņiem visas nedēļas garumā pedagogi organizēja pasākumus, kas bija saistīti ar Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienu.

Uzzināt vairāk
2023. gada 17. novembris

Ar jauku, dažādu paaudžu tikšanos, izskanējis sabiedrības integrācijas projekts “Nepaliec malā!” Rīgas 173. pirmsskolas izglītības iestādē.

Uzzināt vairāk