Jaunumi

2019. gada 4. decembris

Muzejs “Rīgas Jūgendstila centrs” no 2019. gada 6. decembra aicina uz izstādi no muzeja krājuma “Jūgendstila Ziemassvētki Rīgā” un mākslinieces Irīnas Vorkales izstādi “Lellīšu stāsti”. Muzeja apmeklētājus priecēs četras dažādas Ziemassvētku egles, Ziemassvētku noskaņās rotāts interjers un krāšņa I. Vorkales pasteļu un leļļu tērpu kolekcija.

Uzzināt vairāk
2019. gada 2. decembris

7. decembrī plkst. 14.00 pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērni kopā ar vecākiem un vecvecākiem aicināti uz tintes darbnīcu “Zem kājām mākoņi” Raiņa un Aspazija mājā Rīgā, Baznīcas ielā 30.

Uzzināt vairāk
2019. gada 29. novembris

Novembra mēnesī, kad Rīgas 264. pirmsskolas izglītības iestādes "Zelta atslēdziņa"  bērni stiprināja piederību savai pilsētai un valstij, pirmsskolu caurvija arī kāds patiess un skaists stāsts par lelli, kura tālajā 1964.gadā Latvijā ir atceļojusi no Āfrikas.

Uzzināt vairāk
2019. gada 25. novembris

Rīgas 258. pirmsskolas izglītības iestādē šī gada novembrī noritēja projekta nedēļa «Skaista mana tēvu zeme». Projekta mērķis - attīstīt bērnu radošās spējas, mācīšanās un sadarbības prasmes, iegūt jaunas zināšanas par Latvijas vēsturi, kultūru, pilsētām, upēm, ezeriem un dzīvniekiem. Darbojoties projektā bērniem veidojās cieņpilna attieksme pret savu valsti un tās simboliem.

Uzzināt vairāk
2019. gada 25. novembris

Tradicionāli novembra mēnesis Rīgas 264.pirmsskolas izglītības iestādē "Zelta atslēdziņa" tika veltīts patriotiskai un pilsoniskai audzināšanai. Visa mēneša garumā tika veidots interaktīvs izglītojošo pasākumu bloks veltīts Latvijas valsts dibināšanas 101.gadadienai: "Mana Dzimtene - mana Latvija!" Patriotisms ir emocionāla attieksme, un to nevar iemācīt, tā var rasties pozitīva pārdzīvojuma un reālas darbības rezultātā. 

Uzzināt vairāk
2019. gada 21. novembris

Novembris ir Latvijas svētku mēnesis, kad staro mūsu skaistā Rīga. Šogad novembra mēnesī krāšņi iemirdzējās arī Rīgas pirmsskolas izglītības iestādes "Asniņš" teritorija.

Uzzināt vairāk
2019. gada 21. novembris

Svinot Latvijas 101. dzimšanas dienas gadadienu, tika novadīts bērnu izziņas darbības aktivizēšanas pasākums “Kā es jūtu Latviju”. Interaktīvā pasākumā bērni iesaistījās dažādās aktivitātes un iepazina Latviju caur piecām maņām: redzi, dzirdi, tausti, garšu un ožu. 

Uzzināt vairāk
2019. gada 20. novembris

Piektdien, 15. novembrī, svinīga un priecīga šī diena bija Rīgas pirmsskolas izglītības iestādē “Kurzeme”. Visi gaidīja novakari, kad notiks mūsu Latvijas dzimšanas dienai svinīgs pasākums iestādes teritorijā. Tas bija veltīts Latvijas aizsardzības spēkiem. 

Uzzināt vairāk
2019. gada 19. novembris

Rīgas 44. pirmsskolas izglītības iestādē (Sapieru ielā 5) bērni kopā ar vecākiem un pedagogiem  bija gatavojušies Latvijas 101.dzimšanas dienas gadadienas atzīmēšanai. 

Uzzināt vairāk
2019. gada 18. novembris

Rīgas 275. pirmsskolas izglītības iestāde “Austriņa” sadarbībā ar Latvijas Universitāti turpina dalību ES izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ projektā "Teaching learning spaces competence from early childhood education (Pirmsskolas vides nodrošinājums bērna kompetences veicināšanai)" TELESPA 2018-1-RO01-KA201-049545 (PVS ID 3910). 

Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit