Foto

Informatīvu seminārs tiešsaistē par apgāda "Zvaigzne ABC" jaunākajiem un šogad izdošanai plānotajiem mācību materiāliem

2022. gada 21. aprīlī plkst. 15.00 izglītības iestāžu bibliotekārus aicinām uz informatīvu seminārs tiešsaistē YouTube platformā par apgāda "Zvaigzne ABC" jaunākajiem un šogad izdošanai plānotajiem mācību materiāliem.

Semināra laikā "Zvaigzne ABC" mācību materiālu projektu vadītāji stāstīs par šobrīd pieejamajiem jaunajiem vai pārstrādātajiem mācību materiāliem, kas atbilst aktuālajiem izglītības standartiem, kā arī par topošajiem mācību materiāliem, kurus plānots publicēt šī gada laikā. Bibliotekāriem būs iespēja uzzināt arī par apgāda piedāvātajiem digitālo mācību materiālu abonēšanas modeļiem, kas izstrādāti īpaši izglītības iestādēm. Lai piedalītos seminārā, dalībniekiem ir nepieciešams aizpildīt reģistrācijas anketu, kas pieejama šeit. Lūdzam sekot līdzi informācijai Zvaigzne ABC mājaslapā, kā arī sociālajos tīklos!

Apgāda "Zvaigzne ABC" tīmekļvietnē ir publicēti arī vairāki jauni digitālie mācību materiāli:

  • sērijā “Raibu raibā pasaule” 3. klasei ir pieejama latviešu valodas mācību grāmatas 1. daļa un arī 2. daļa, kas pēctecīgi turpina atbilstību kompetenču pieejai, liekot uzsvaru uz pašvadītas mācīšanās un sadarbības pilnveidošanai,
  • Intas Lemešonokas veidotajā krājumā “Skolēnu un skolotāju pašizjūta skolā” ir sniegti praktiski uzdevumi un ieteikumi, kā uzlabot skolas mikroklimatu, lai ikviens justos labi.

Atgādinām, ka izglītības iestādes, kuras ir abonējušas "Zvaigzne ABC" tiešsaistes mācību materiālus pēc 3. modeļa – “Visai skolai”, visus jaunos tiešsaistes materiālus saņem lietošanai abonēšanas termiņa ietvaros bez papildu maksas. Informācija par jaunākajiem tiešsaistes mācību materiāliem pieejama arī Mācoņa sadaļā “Ziņojumi”.

Izglītības iestādes informāciju par Zvaigzne ABC digitālo mācību saturu un materiālu abonēšanas modeļiem var iegūt, sazinoties pa e-pastu info@izvaigzne.lv vai tālruni 67350773 darba dienās no plkst. 9.00 līdz 17.00.

Vēlot veiksmīgu mācību darbu,

Apgāda "Zvaigzne ABC" Interaktīvo mācību materiālu izstrādes grupa

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit