Izcilības skola Latvijas Universitātē 11.klašu skolēniem 2019./2020.m.g.

Lai veicinātu izglītojamo individuālo kompetenču un talantu attīstību dabaszinātnēs, matemātikā, datorikā, sociālajās un humanitārajās zinātnēs, kā arī paaugstinātu vispārējās erudīcijas līmeni, nodibinājums “Jaunatnes fonds “Vertikāle” sadarbībā ar Latvijas Universitāti turpina izglītojamo apmācību Izcilības skolā šajā mācību gadā – 11. klašu skolēniem.

Izcilības skolas dabaszinātņu, matemātikas un datorikas klasē teorētiskās un praktiskās nodarbības tiks vērstas uz zināšanu padziļināšanu fizikā, ķīmijā, bioloģijā, matemātikā un datorikā, bet sociālo un humanitāro zinātņu klasē – politoloģijā, filozofijā, psiholoģijā, socioloģijā, ekonomikā, jurisprudencē un vēsturē. Izglītojamiem tiks veicināta interese par zinātni, viņi gūs pētnieciskā darba veikšanas iemaņas un izpratni arī par to kā notiek ekonomiskie un politiskie procesi valstī, gūs stratēģiskās domāšanas prasmes.                       

Nodarbības vadīs Latvijas Universitātes vadošie docētāji un pētnieki (profesors A.Ambainis, profesors A.Actiņš, profesors A.Cibulis, asociētais profesors I.Krams, pētnieks I.Vilks,                        

profesors J.Rozenvalds, profesors J.Priede, profesore S.Lasmane, asociētais profesors J.Kārkliņš, docents A.Svece u.c.), kā arī citas sabiedrībā ievērojamas personas.

Nodarbības notiks katru sestdienu no plkst.10.00 līdz 13.30 Latvijas Universitātes attiecīgajās fakultātēs, sākot no 5.oktobra.

Dalības maksa Izcilības skolā – EUR 20 mēnesī.

Izcilības skolā skolēni papildus tiks uzņemti uz brīvajām vietām katrā klasē, nepārsniedzot maksimāli pieļaujamo vietu skaitu katrā klasē. Pieteikšanās Izglītības skolai, aizpildot anketu, ir līdz 20.septembrim. Ņemot vērā ierobežoto vietu skaitu, dalība Izcilības skolā tiks apstiprināta konkursa kārtībā, izvērtējot iesūtītās anketas un motivāciju dalībai.

Apstiprinājumi dalībai un apmaksas kārtība tiks nosūtīta uz Jūsu norādīto e-pasta adresi 25.septembrī.

Kontakti: izcilibas.skola@gmail.com, tālr. +371 22048771

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit