Izsludina Jaunatnes organizāciju kapacitātes stiprināšanas konkursu

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (IKSD) izsludina jaunatnes organizāciju kapacitātes stiprināšanas konkursu.

Savus pieteikumus aicinātas iesniegt gan Rīgā darbojošās jaunatnes organizācijas, gan biedrības un nodibinājumi, kas veic darbu ar jaunatni saskaņā ar Jaunatnes likuma 2.1 pantā noteiktajiem pamatuzdevumiem (turpmāk – Pretendents).

Konkursa projektus var īstenot no 2020. gada 15. novembra līdz 2021. gada 15. maijam, realizējot šādas aktivitātes:

  •  iekšējās apmācības Pretendenta biedriem un brīvprātīgajiem;
  • Pretendenta turpmākās darbības stratēģiskās plānošanas domnīcu organizēšana;
  • publicitātes materiālu par Pretendentu sagatavošana un izplatīšana;
  • Pretendenta uzturētās darba ar jaunatni infrastruktūras (jauniešu centrs u.c.) darbības nodrošināšana;
  • iepriekš minēto aktivitāšu kombinācija.

Plānojot aktivitātes, aicinām organizācijas rēķināties ar valstī noteiktajiem ar Covid-19 saistītajiem ierobežojumiem un ievērot sociālās (fiziskās) distancēšanās un epidemioloģiskās drošības pasākumus.

Konkurss tiks organizēts divās kārtās:
1. kārta – projektu pieteikumu iesniegšana;
2. kārta – projektu prezentācijas klātienē vai tiešsaistē videokonferences formātā.

Ar prasībām projektu noformēšanai un aizpildāmajām veidlapām var iepazīties konkursa nolikumā un saistītos pielikumos - ŠEIT.

Projektu pieteikumu iesniegšana

Projekti jāiesniedz tikai elektroniski, nosūtot projektus parakstītus ar drošu elektronisko parakstu uz e-pastu: iksd.sportjaun@riga.lv vai izmantojot portālā Latvija.lv pieejamo pakalpojumu “Iesniegums iestādei”. Iesniegšanas termiņš ir 2020. gada 28. septembris (plkst. 23:59).

Pa pastu vai klātienē RD IKSD Klientu apkalpošanas centrā projekti netiks pieņemti.

Konsultācijas ir iespējams saņemt, vēršoties pie RD IKSD Jaunatnes nodaļas galvenās speciālistes Katrīnas Sprudzānes (e-pasts: katrina.sprudzane@riga.lv, tālrunis 67181500).

Konkursa 2. kārta norisināsies 2020. gada 16. oktobrī. Par tās norises laiku un formātu uz 2.kārtu izvirzīto projektu autori tiks informēti individuāli.

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit