Foto

Izsludināts karjeras attīstības atbalsta veicināšanas konkurss “Karjeras atbalsta balva – 2022”

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) izsludina ikgadējo karjeras attīstības atbalsta veicināšanas konkursu „Karjeras atbalsta balva – 2022”, lai izteiktu atzinību karjeras attīstības atbalsta īstenošanā iesaistītām personām par izcilu veikumu 2021./2022. mācību gadā.  

Savu vai citas personas veikumu var iesniegt konkursam līdz 2022. gada 31. maijam.

Konkursā pieteikumu var iesniegt pats pretendents vai cita fiziska vai juridiska persona, par veikumu, kas atbilst kādam no karjeras attīstības atbalsta sistēmas elementiem, tai skaitā:

  • karjeras informācija;
  • karjeras izglītība;
  • karjeras konsultācijas.

Pieteikumā ir jāapraksta atsevišķa aktivitāte karjeras izglītībā un/vai karjeras konsultācijās, un/vai informācijas sagatavošanā. Tā var būt izstrādāta publikācija, pētījums, tīmekļa vietne, izglītojoša programma, informācijas vai diagnostikas rīks, metodiskais līdzeklis vai materiāls, sniegts karjeras attīstības atbalsta pakalpojums, īstenots karjeras attīstības atbalsta pasākums, tai skaitā karjeras izglītības integrēšanai mācību saturā, tai skaitā sociālās atstumtības riskam pakļautām personu grupām, u.c. Pieteikumā neuzskaita visu pretendenta darbību gada garumā, bet norāda vienu konkrētu veikumu.

Piesakot konkursam pretendenta veikumu, pielikumā pievieno parakstītas darba devēja(u), klienta(u) vai palīdzības saņēmēju atsauksmi(es) par konkursam pieteikto veikumu. Atsauksme(s) sagatavojama(s) brīvā formā, norādot pieteiktā veikuma būtiskumu, novatoriskumu un ietekmes mērogu. Neparakstītas atsauksmes netiek vērtētas.

Pretendents vai pieteicējs ne vēlāk kā līdz 2022. gada 31. maijam nosūta skenētu vai elektroniski parakstītu aizpildītu pieteikumu un atsauksmi(es) uz e-pasta adresi info@viaa.gov.lv, vai nosūta pa pastu uz adresi: Valsts izglītības attīstības aģentūra, Vaļņu iela 1, Rīga, LV-1050 ar norādi: Konkursam „Karjeras atbalsta balva – 2022”.

Konkurss ir VIAA iniciatīva, kas vērsta uz mūžilgu karjeras atbalsta sistēmas attīstību Latvijā, Eiropas Komisijas Karjeras konsultēšanas un informācijas tīkla Euroguidance atpazīstamības veicināšanu un karjeras atbalsta nozīmes stiprināšanu.

Karjeras atbalsta balvas nolikums

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit