Foto

Jēgpilnas sapulces darbā. Izklausās neticami?

Sapulces ir neizbēgama ikdienas sastāvdaļa. Arī izglītības iestādēs tās nav izņēmums. Darba sapulcēm piesātināta ikdiena bieži vien samazina kā produktivitāti, tā koncentrēšanās spējas, kas nepieciešamas citu pienākumu veikšanai. Nākas prātot, vai sapulču nav par daudz, kāda ir to jēga un kā tās veiksmīgāk plānot.

Informācijas tehnoloģiju kompānija "dots." izstrādājusi sapulču pārvaldības risinājumu "Meetinch", kas ļauj uzlabot to plānošanas, vadības un rezultātu atsekošanas procesu. Tas ir vienkārši apgūstams rīks, kas pielāgots lietošanai izglītības iestādēs.

Šis risinājums palīdz ātri un vienkārši izveidot sapulču struktūru – noteikt mērķi, plāna punktus, tiem atvēlēto laiku un atbildīgās personas, lai sapulce noritētu ātrāk un efektīvāk. “Meetinch” ļauj ne tikai optimizēt sapulču plānošanas procesu, bet arī ietaupīt resursus, kurus savukārt novirzīt izglītības iestāžu vadības personāla un pedagogu izaugsmei, kā arī radoša mācību procesa attīstībai.

“Meetinch” risinājuma vēstnesis Kristaps Vergins apgalvo, ka: "Līdzšinējā sadarbība ar izglītības iestādēm ir parādījusi, ka digitālu inovāciju izmantošana mācību procesa organizēšanai būtiski palīdz optimizēt esošos procesus, tādējādi ļaujot ietaupīt ievērojamus laika resursus, pedagogu darbu novirzot radošākām aktivitātēm. Ļoti liels prieks, ka mūsu izstrādāto sapulču pārvaldības risinājumu izmanto ne tikai vidējās un augstākās izglītības iestādes Latvijā, bet arī Amerikas Savienotajās Valstīs".

Jau kādu laiku Meetinch lieto arī RTU augstskola un ar saviem iespaidiem arī dalās Ingars Eriņš, RTU finanšu prorektors, profesors un vadošais pētnieks:"Meetinch ir vienkāršs un ikdienā ērti izmantojams rīks, kas ievērojami palīdz kāpināt sanāksmju efektivitāti visās stadijās – plānošanā, norisē un arī sanāksmes lēmumu, uzdevumu izpildes kontrolē.
Sanāksmju dalībnieki īpaši novērtē to, ka ir skaidri zināma darba kārtība, gan arī, kad katram ir paredzēts laiks ziņojumam. Kā arī to, ka uzdevumi automātiski saglabājas un vairs nekur nepazūd".

Tuvojoties jaunajam mācību gadam, “dots.” piedāvā iespēju ikvienam izglītības iestāžu darbiniekam piedalīties vebinārā “Meetinch – produktīvu sapulču atslēga izglītības iestādēm”.

Vebinārs notiks 18. augustā plkst. 10.00.

Piesakieties bezmaksas vebināram, atverot saiti šeit 

Vairāk par “Meetich” šeit