Foto

Karjeras attīstības atbalsta pasākums ”Pielaiko profesiju”

23. novembrī Rīgas vakara ģimnāzijas (RVĢ) 8. -12. klašu skolēnu grupa piedalījās pasākumā “Pielaiko profesiju”, kas notika  Zemnieku saimniecības  “Mucenieki” konditorejā, Rīgā. Pasākuma mērķis bija iepazīstināt skolēnus ar  konditora amata noslēpumiem, kā arī ar izglītības un darba tirgus iespējām.

Skolēni varēja vērot konditorejas izstrādājumu  cepšanas procesu un veicamos darbus, lai iegūtu kvalitatīvu un garšīgu produkciju. Ekskursijā varēja uzzināt  arī par ceptuves rašanos, piedāvājumu, redzēt produktu tapšanas procesu un izprast ikdienas darba ritmu. Skolēni guva priekšstatu  par ražotnē nepieciešamajām profesijām, jo notika saruna arī par nepieciešamajām zināšanām, prasmēm un personības īpašībām katrā no darbības jomām. Visiem bija iespēja piedalīties sklandraušu cepšanā, kā arī  degustēt tos. Pēc ekskursijas skolēni aizpildīja darba lapas, notika arī vērtējums par paveikto un redzēto, kā arī tika izteikti secinājumi.

Pasākums notika projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” (PVS 3713) ietvaros.

Informācija: RVĢ direktora vietniece Ilze Butevica.

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit