Foto

Konference "Citi laiki - citas vērtības?"

Biedrība “Papardes zieds”, pateicoties Zviedrijas institūta finansiālajam atbalstam, 2019. gada 17. oktobrī rīko konferenci "Citi laiki-citas vērtības?" Kā, mainoties tehnoloģijām, mainās jauniešu paradumi un uztvere.

Konferences galvenā tēma ir saistīta ar 21. gadsimta tehnoloģiskajām pārmaiņām, kas ietekmē un maina sabiedrības paradumus. Jaunieši aktīvi izmanto interneta dotās iespējas, bet nereti saskaras ar tēmām, kas nav viņu vecumam atbilstošas. Šādos gadījumos ir svarīgi, lai arī pedagogs spēj ar jaunieti sarunāties un kopīgi, kritiski izvērtējot pieejamo informāciju un izdarīt secinājumus, lai izvairītos no darbībām, kas var kaitēt jauniešu veselībai.

Konferencē savā pieredzē dalīsies pārstāve no Zviedrijas Nacionālās seksuālās izglītības asociācijas -  Kalle Röcklinger, kā arī Stradiņu universitātes Sabiedrības veselības un epidemioloģijas katedra Vadošā pētniece Anda Ķīvīte- Urtāne,  psihoterapeits Ronalds Bortaščenoks un Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas Ģimeņu ar bērniem atbalsta departamenta referente (psiholoģe), Bērnu uzticības tālruņa konsultante Anda Sauļūna.

Koncerences pirmajā daļā eksperti referēs par aktuālajiem jautājumiem, ar ko ikdienā saskaras pusaudži, un kā pedagogiem rīkoties dažādās situācijās.

Otrajā daļā notiks paneļdiskusija, kurā piedalīsies Kalle Röcklinger, Iveta Ķelle- biedrības “Papardes zieds” vadītāja, Anda Ķīvīte, Rolands Bortaščenoks,dalībniekiem būs iespēja uzdot sev interesējošos jautājumus un saņemt faktos balstītas atbildes par jauniešu seksuālās un reproduktīvās veselības uzlabošanu.

Programma

Konferences dalībnieki – Latvijas skolu pedagogi, skolu administrāciju pārstāvji, jaunatnes darbinieki un studenti.

Konferences laikā dalībniekiem tiks nodrošinātas pusdienas un kafijas pauze.

Līdzmaksājums par dalību konferencē ir EUR 15,00.

Pieteikšanās: līdz 5.oktobrim uz e-pastu: anna@papardeszieds.lv ar norādi “Pieteikums 17.10.2019. konferencei” atsūtot: vārds, uzvārds, skolas nosaukums, dalībnieka e-pasts un telefona numurs, kā uzzinājāt par konferenci,  kā arī rekvizītus līdzmaksājumam. Pēc pieteikuma saņemšanas uz Jūsu norādīto e-pastu tiks izsūtīts līdzmaksājuma rēķins.

Tā kā vietu skaits ir ierobežots, priekšroka līdzdalībai šajā konferencē tiks dota tiem, kuru pieteikumu un apmaksātu rēķinu būsim saņēmuši pirmos. Gaidīsim Jūsu pieteikumus!

Anna Zirne-Blumberga, biedrības “Papardes zieds” pedagoģe, veselības veicināšanas konsultante, e-pasts: anna@papardeszieds.lv

Attēls: pixabay.lv

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit