Foto

Konference "Ģimene mūsdienu Eiropā – izaicinājumi un iespējas"

Aicinām uz konferenci "Ģimene mūsdienu Eiropā - izaicinājumi un iespējas", ko rīko biedrība „Vecāku Alianse” sadarbībā ar „Ģimenes attīstības un kultūras centru „ALISE””.  Konference notiks 10.05.2019. plkst.10.00 līdz 15.00 Rātslaukumā 1, Rīgas Domes sēžu zālē. Auditorija - pedagogi, sociālajie darbinieki, bērnu tiesību un izglītības jomas speciālisti, bērnu vecāki, NVO, ministriju pārstāvji, politikas veidotāji un citi interesenti.

Lai veicinātu sadarbību un dialogu starp jomu speciālistiem, nevalstisko sektoru un politikas veidotājiem, Konferencē aicināti piedalīties interesenti no visas Latvijas - pedagogi, sociālie darbinieki, bērnu tiesību un izglītības jomas speciālisti, bērnu vecāki, NVO, ministriju pārstāvji un politikas veidotāji.

Ģimenei vienmēr un visos laikos ir bijusi galvenā loma personības un sabiedrības veidošanā, jo ģimene ir dabiska sabiedrības pamatšūniņa. Katras valsts politikā ģimeņu atbalsta programmas, kā arī ģimeņu vērtību popularizēšana ieņem nozīmīgu lomu, arī Latvijā.

Lai palūkotos uz izaicinājumiem, gan Latvijas, gan Eiropas kontekstā, kas skar mūsdienu ģimeni un sabiedrību kopumā, konferencē piedāvājam šādas tēmas:

  • Klasiskā un mūsdienu izpratne par ģimeni – Andrejs Mūrnieks, LU docents, Latvijas Pedagogu Dome priekšsēdētājs;
  • Personības un identitātes veidošanās process un jēgpilns nobriedušas personības raksturojums – Uldis Jumejs, psihoterapeits, psihiatrs;
  • Bērna zaudējuma ietekme uz ģimeni - Judīte Briede – Jureviča, Krīzes grūtniecības centra vadītāja;
  • Kā jauniešu seksuālā veselība šodien ietekmē ģimeni nākotnē – Aiga Rotberga, ginekoloģe, klīnikas “Ģimenes sirds” vadītāja.
  • Starpnozaru sadarbības un atbalsta sistēmas pilnveide bērnu attīstības, uzvedības un psihisko traucējumu veidošanās risku mazināšanai – Sigita Sniķere, Pārresoru koordinācijas centrs;
  • Vecāku pienākumi un tiesības bērnu audzināšanā – Inga Bite, juriste;
  • Vīrišķības nozīme ģimenes un tautas pastāvēšanā – Ēriks Jēkabsons, Luterāņu garīdznieks,  starptautisks lektors;

Konferences moderatore - biedrības "Eņģeļa sirds" projektu vadītāja.

Dalība konferencē bez maksas, vietu skaits ierobežots. Dalībniekiem iespēja saņemt dalību Konferencē apliecinošu sertifikātu, to iepriekš piesakot.    

Detalizēta informācija par konferences darba kārtību tiks izsūtīta reģistrētajiem dalībniekiem e-pastā. Pieteikties, rakstot uz e-pastu: vecakualianse@gmail.com

Papildu informācija pa tālr. 20600889 vai 29448456

Konferenci finansiāli atbalsta Rīgas Domes Labklājības departaments. (Cover Photos)

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit