Konference „Profesionālā izglītība Latvijā” - veltīta PIKC „Rīgas Valsts tehnikums” 100 gadu jubilejai

PIKC ”Rīgas Valsts tehnikums” 2019. gada 29. decembrī atzīmēs 100 gadu jubileju. Visu jubilejas pasākumu skaitā 2019. gada 16. oktobrī plānota zinātniski praktiska konference par profesionālas izglītības aktualitātēm.

Konferencē kā problēmas nostādne ir izvirzīts jautājums par Eiropas kvalifikāciju ietvarstruktūras kontekstā definētās kompetences – pierādīta spēja izmantot zināšanas, prasmes un personīgās, sociālās un/vai metodoloģiskās spējas darba un mācību situācijās un profesionālajā un personīgajā attīstībā – īstenošanu Latvijā.

Konferencē pieteiktie referenti iecerējuši ziņot par Rīgas Valsts tehnikuma attīstības stratēģijas īstenošanu, par profesionālās izglītības nozīmi Latvijas darba tirgū, par pieaugušo izglītības aktualitātēm, par profesionālas izglītības izaicinājumiem 21.gs., par profesionālās izglītības iestādes lomu jauno speciālistu piesaistē Latvijas reģioniem, par darba vidē balstītām mācībām, par pedagoģiskajiem un psiholoģiskajiem aspektiem dialoga veidošanā starp pedagogu un post millenium paaudzi profesionālajā izglītībā un citiem aktuāliem profesionālās izglītības jautājumiem.

Konference notiks Rīgā, PIKC „Rīgas Valsts tehnikums” aktu zālē, sākums plkst. 10.00.

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit