Foto

Kultūras pils “Ziemeļblāzma” parkā atkal notiks Ziemeļblāzmas bērnu svētki

29. maijā no plkst. 11.00 Kultūras pils “Ziemeļblāzma” parkā gaidīsim ģimenes ar bērniem, lai kopīgi ieskandinātu vasaras sākumu un svinētu jau 114. Ziemeļblāzmas bērnu svētkus “Pasakas un Nesakas”.

Ziemeļblāzmas Bērnu svētku šī gada tēma ir pasaku rakstīšana un dažādu pasaku tēlu iepazīšana, lai, vienlaikus baudot saulainās vasaras sākumu, bērni varētu iepazīt apkārtējo pasauli, doties ceļojumā pa pasaku mežu, sadraudzēties ar visdažādākajiem pasaku tēliem un, kas to lai zina, varbūt pat gūt kādu vērtīgu mācību?

Arī šogad, kā jau ierasts, neiztrūkstošas būs radošās darbnīcas – gan tradicionāli iemīļotās, gan jaunas un līdz šim neiepazītas. Bērniem būs iespēja doties teikām apvītajā pasaku mežā, piedalīties burbuļu ballītē un radīt pašiem savas pasakas pasaku konkursā! Par svētku dalībnieku  patīkamo noskaņojumu visu svētku garumā rūpēsies pele Karamele un lācis Brīnums, savukārt svētku noslēgumā būs baudāms lielkoncerts “Aizraujošie piedzīvojumi džungļos”!

Ziemeļblāzmas bērnu svētkus aicina apmeklēt Ziemeļrīgas kultūras apvienība un Vecmīlgrāvja attīstības biedrība. Svētkus svinam kopā ar Rīgas brīvostu.

Ieeja pasākumā BEZ MAKSAS!

Uz tikšanos Kultūras pils “Ziemeļblāzma” parkā!