Foto

Lepojamies par paveikto!

Pirmajā mācību pusgadā kārtīgi pastrādājām un esam gandarīti par paveikto. Lepojamies ar to, ka mūsu, Rīgas 256. pirmsskolas izglītības iestāde, sesto gadu aktīvi piedalījās projektā ‘’NowWeMOVE” ‘’Latvijas veselības nedēļā’’. Katrai bērnu grupai tika plānotas sportiskas, veselīgas un fiziskas aktivitātes. Mūsu darbs ir novērtēts!  Iestāde balvā ieguva dāvanu karti sporta inventāra iegādei.

Pirmsskola jau sesto gadu iesaistās ekoprogrammas ‘’Cūkmena detektīvi’’ projekta īstenošanā, kura ietvaros bērni apgūst dabaszinātņu mācību jomu, mācoties par dabas resursu saprātīgu izmantošanu un dabas ilgtspējību.  Arī šī mācību gada sākumā iestādē viesojās Cūkmens, kurš atveda saviem palīgiem mācību materiālus. Ļoti aktīvi darbojas 6. grupas ‘’Smaidiņš’’ detektīvi, kuri programmu apgūst jau otro gadu. Pagājušajā mācību gada beigās, kā pie čaklākajiem Cūkmena palīgiem, bija ieradies pats Cūkmens, lai personiski pieņemtu eksāmenu un pasniegtu diplomus.

Vēlamies pateikties aktīvajiem 6. grupas ‘’Smaidiņš’’ vecākiem par kociņu stādīšanu  pirmsskolas teritorijā kopā ar bērniem, kuriem tika rādīts piemērs par darba tikumu, centību un līdzdarbību. Procesā bērni mācījās stādīšanas prasmes apgūstot zināšanas par kokiem un  to nozīmi.

Gaidot Ziemassvētkus, pirmsskolas darbinieki, iesaistot vecākus, organizēja labdarības akciju, lai palīdzētu ugunsgrēkā cietušajai dzīvnieku patversmei "ĶEPU -  ĶEPĀ". Visas ziedotās mantas un lietas tika nogādātas patversmē. Paldies, skolotājai Irinai Karpenko par šīs akcijas ideju un organizēšanu. Izsakām pateicību par aktīvu līdzdalību 1. grupas  ‘’Saulespuķe’’, 9.grupas ‘’Mīlīši’’, 6.grupas ‘’Smaidiņš’’ un 2.grupas ‘’Ābolītis’’ vecākiem. Grupas ‘’Saulespuķe’’ skolotājas iesaistīja arī bērnus, kuri patversmes iemītniekiem noformēja dāvanu kastes un iepakojumus. https://www.facebook.com/

Paldies visiem pirmsskolas darbiniekiem par ieguldīto enerģiju, atbildīgu un radošu darbu! Lai jaunajā gadā  dienas ir baltas un domas gaišas!

Informāciju sagatavoja: Vadītājas vietniece izglītības jomā Arnita Ferdate

Galerijas

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit