Foto

Lieldienu vides objekti Rīgas pirmsskolas izglītības iestādē “Madariņa”

Straujiem soļiem tuvojas pavasara svētki – Lieldienas. Lai gan liela daļa aktivitāšu šogad pārceltas uz virtuālo vidi, Rīgas pirmsskolas izglītības iestāde “Madariņa”  jau dzīvo Lieldienu noskaņā un tādēļ āra telpā ir aplūkojami vides objekti, kas tapuši iesaistot bērnus, vecākus, pedagogus un visus pirmsskolas darbiniekus. 

Šie vides objekti priecē mūs ik dienas, ienesot pozitīvu, pavasarīgu  gaisotni pirmsskolā.

Rīgas pirmsskolas izglītības iestādē “Madariņa” ir 8 grupas un katrā grupā šie vides objekti atšķiras ar savu “odziņu”, izdomu, asprātību. Katrs ir ieguldījis darbu, lai izstāde dotu gandarījumu.

Ļoti lielu popularitāti ir guvuši vides objekti, kur izmantoti dabas materiāli, zaķi, kas veidoti no koka, klūgu pinumi un tml., jo “Madariņa” ir pirmsskola, kura īsteno Brīvdabas pedagoģijas atziņas un pamatprincipus: bērniem jāmācās mīlēt un novērtēt dabu, un to vislabāk var panākt, tajā uzturoties, modināt bērnos dabas izjūtu un zinātkāri pētīt, kopt, izdaiļot, veidot atziņas pat cilvēka un dabas mijsakarībām.

Paldies visiem  par radošām ,burvīgām idejām šajā laikā.

Šūpojies Lieldienās,
Priecājies Lieldienās -
Par baltiem pūpoliem,
Par raibām oliņām.

Rīgas pirmsskolas izglītības iestāde “Madariņa” novēl Priecīgas Lieldienas!

Vecākiem, apskatot vides objektus āra telpā, ikviens lūgts turpināt ievērot Covid-19 izplatības mazināšanai noteiktos ierobežojumus un ieteikumus!

Rīgas pirmsskolas izglītības iestādes “Madariņa” vadītājas vietniece izglītības jomā Ilze Kronīte

Galerijas

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit