Foto

Mācību procesa organizēšana e-mācību platformā Moodle

Aprīlī Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs (RIIMC) sadarbībā ar RD Izglītības, kultūras un sporta departamentu piedāvā Rīgas skolu vadības komandām piedalīties projektā “Durvis” .

14. aprīlī no plkst. 13.00 līdz 15.00 MS Teams vidē Rīgas 84. vidusskola dalīsies ar savu pozitīvo pieredzi seminārā “Ieskats attālinātajā mācību procesā sākumskolā. Mācību procesa organizēšana e-mācību platformā Moodle”.  

Papildināt  pieredzi aicināti skolu direktori, vietnieki, sākumskolas skolotāji!

Reģistrēties pasākumam var RIIMC interneta vietnē: https://riimc.lv/lv/pedagogiem/seminari

Pieslēgšanās saite dalībniekiem tiks nosūtīta īsi pirms semināra.

Attālinātais mācību process ir jauna pieredze ne tikai pamatskolas un vidusskolas skolēniem, bet nu jau arī 1.-4.klašu bērniem. Tiešsaistes stunda vai video stunda? Ar kādiem izaicinājumiem nākas sastapties sākumskolas skolotājiem?

Kādi ir iemesli atvērt tālmācības programmu un uzsākt attālināto mācīšanu “ierindas” mikrorajona vidusskolā 10 gadus pirms pandēmijas – jau 2010./11. mācību gadā? Nākotnes paredzēšana vai plašāks skatījums uz izglītības sniegšanas iespējām? Par to, kā iepriekšējā pieredze un resursi noder tagad – pedagogu iepriekš gūtās prasmes un skolai pašai sava e-mācību vide.

Darba kārtība

13.00 Ieskats sākumskolas attālinātajā mācību procesā:

  • Nedēļas plāns
  • Tiešsaistes stunda (+ / –)
  • ​Video stunda (+ / –)

Ilva Pakalne, Rīgas 84.vidusskolas direktores vietniece (1.– 4.kl.)

13.30 Tālmācība Rīgas 84.vidusskolā
Gunita Boltre, Rīgas 84.vidusskolas direktores vietniece

13.40 Mācību procesa organizēšana 7. – 12.klašu grupā e-mācību platformā Moodle
Gunita Boltre, Rīgas 84.vidusskolas direktores vietniece

14.00  Iepazīšanās ar Rīgas 84.vidusskolas e-mācību vidi
Gunita Boltre, Rīgas 84.vidusskolas direktores vietniece

14.50 Atbildes uz jautājumiem
Ilva Pakalne, Gunita Boltre

Apliecības par dalību seminārā tiks nosūtītas skolām pēc semināra (RIIMC).

Attēls: ppixabay.com

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit