RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Mainīts norises laiks starptautiskajai bērnu un jauniešu mākslas izstādei “Vērtību sakta”

Pamatojoties uz Ministru kabineta 2020. gada 12. marta rīkojumu “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”, tiek mainīts 10. starptautiskās bērnu un jauniešu mākslas izstādes “Vērtību sakta” darbu iesniegšanas termiņš, kā arī pašas izstādes norises laiks.

Darbus izstādei var iesniegt līdz 18. maijam, bet pati izstādes norise plānota no 2020. gada 1.septembra līdz mēneša beigām – 30. septembrim.

Šīs izmaiņas dod papildus laiku gan tiem, kuri līdz šim vēl nav paspējuši iesaistīties, gan arī tiem, kuri tikai tagad izlems piedalīties.

“Šī laika izaicinājumi atver jauna skatījuma iespējas uz daudzām lietām, varbūt pat plašākam, dziļākam skatījumam uz vērtībām, kas, izturot pārbaudījumu ārkārtas situācijas apstākļos, var iegūt negaidītu un spilgtu izpausmi mākslas darbos. Turpināsim gatavojoties izstādei, jo tieši tagad ir īpaši svarīgi sniegt iespēju bērniem un jauniešiem, lietojot vizuālo valodu, izstāstīt savus vērtību stāstus, apliecināt, ka ir lietas, kas nemainās, kas sniedz prieku, pamatu, uz kura stāvēt, kā arī palīdz atrast jēgu un nozīmi ikkatra dzīves situācijai”, uzsver izstādes organizatori.

Izstāde notiks jaunā mācību gada sākumā, un “Vērtību sakta” var palīdzēt salikt akcentus, kas iezīmēs ceļu jaunajā situācijā.

“Izstādes mākslas darbi varētu kļūt par savdabīgu šī laika liecību, kad esam nostājušies jauna ceļa sākumā. Izveidosim savu vērtību kolekciju, parādīsim to pilsētai un pasaulei”, aicina izstādes koordinatori.

Izstādes nolikums joprojām atrodams mājas lapā https://vertibusakta.lv Papildinformācija pieejama arī sociālā tīkla Facebook kontā - 10. starptautiskā bērnu un jauniešu mākslas izstāde “Vērtību sakta”.

 

Informāciju sagatavoja:

Izstādes “Vērtību sakta” projekta koordinators

Vilnis Heinrihsons

 

 

 

 

 

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit