Foto

Mērķu plānošana - pamats veiksmīgai karjerai

2019. gada 5. un 6. decembrī Rīgas Ostvalda vidusskolas 6. un 7. klašu izglītojamajiem norisinājās nodarbības “Mērķu plānošana- pamats veiksmīgai karjerai” projekta „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

Nodarbībās skolēni uzzināja reālus dzīves piemērus kā mērķu plānošana palīdzējusi izveidot karjeru. Bērni apguva mērķu plānošanas tehniku, kuru praktiski izmēģināja Brian Mayen “Goal maping” metodiku. Audzēkņiem bija iespēja padomāt par savas nākotnes karjeras vēlmēm un izprast, kā mērķu plānošana palīdzēs to sasniegt.

Vispopulārākās profesijas izrādījās 6.klašu skolnieku vidū: vizāžisti vai citas profesijas skaistumkopšanas jomā, kā arī veterināri, bet zēniem aktuālākā- sportistu un biznesmeņu karjera. 

Skolēnu atsauksmes:

“Uz šodienu man ir mērķis kļūt par kosmetologu. Gribu pabeigt skolu uz 8-9, bet pagaidām man ir 7-8… Šajā nodarbībā es uzzināju jaunu informāciju un savu klases biedru intereses. Paldies!” Milana

“Mans šī brīža mērķis ir pabeigt labi eksāmenus. Es pacentīšos to piepildīt 2020 gadā. To sasniegt man palīdzēs skolotāji, tētis un es. Skolotāji iemācīs, tētis paskaidros, es iegaumēšu. Es būšu laimīga un varbūt tas man palīdzēs iestāties institūtā. Man jāpaskatās www. Visc.gov.lv lai sagatavotos eksāmeniem un nekavētu skolu.” Zlata

“Today I know that my future gonna be Good! And how to be ready for all situations.” Artūrs

“Man ļoti patika nodarbība, es atcerējos savu mērķi. Man vēl ļoti patika, ka nodarbībā aizvērām acis un domājām par labo. Liels paldies, Dacei!” Mariami.