Foto

Noslēdzies Lego konkurss "Kad pasaciņa ciemos nāk...9"

No 15. aprīļa līdz 22. aprīlim Rīgas Jauno tehniķu centrā notika Rīgas atklātais bērnu un skolēnu LEGO konkurss “Kad pasaciņa ciemos nāk…9”.

Konkurss norisinājās neklātienē, video formātā. Katrs dalībnieks atradās savās mājās, bet kā jau katru gadu, arī šogad bija pasaka un tapa LEGO tēli!

Konkursa dalībnieki attēloja pavasari, kuru iepazina rakstnieces Evijas Gulbes stāstā “Pasaka par pavasari”. Konkursa dalībnieki bija pirmie, kuri šo pasaku dzirdēja, jo rakstniece to uzrakstīja un ierunāja īpaši šim konkursam. Tika izveidots kopdarbs - audio pasaka ar LEGO ilustrācijām, ko veidoja konkursa dalībnieki!

Konkursā piedalījās 43 bērni no 21 izglītības iestādes.

Žūrijai bija jāpieņem grūti lēmumi, jo visi darbi ir ļoti krāšņi, interesanti un daudzveidīgi, taču tos nebija iespējams aplūkot klātienē, bet gan tikai no iesūtītajiem video un fotoattēliem. Darbi tika vērtēti trīs vecumgrupās: 6 – 8 gadi, 9 – 12 gadi un 5 – 6 gadi (pirmsskola).

Rezultāti

I. grupa (6 - 8 gadi)

1. vieta - Roberts Vītols
2. vieta - Jānis Ļvovs
3. vieta - Valters Stukāns
Simpātiju balvas:
Renārs Ļutkus
Maija Cimdare
Druvis Podnieks

II. grupa (9 - 12 gadi)

1. vieta - Dmitrijs Azarjonoks
2. vieta - Evelīna Ķēniņa
3. vieta - Raiens Šmitmanis
Simpātiju balvas:
Voldemārs Ļvovs
Raimonds Marhelis

III. Pirmsskolas grupa (5 – 6 gadi)

1. vieta - Vladislavs Azarjonoks
2. vieta - Rasa Virse
3. vieta - Regnārs Saliņš
Simpātiju balva:
Artjoms Šeludjko

Liels paldies dalībnieku skolotājiem un vecākiem par aktīvu līdzdalību konkursa norisē. Paldies RJTC un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentam. Paldies rakstniecei Evijai Gulbei  un žūrijai!

Tiekamies jaunos konkursos!

Rakstu sagatavoja RJTC Lego pulciņa skolotāja Vizma Virse. Konkursa kopdarbs - audio pasaka ar LEGO ilustrācijām!

Galerijas

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit