Foto

Noslēdzies Rīgas bērnu un skolēnu LEGO konstruktoru radošais konkurss “Sports iedvesmo”

Rīgas 19. vidusskola sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldi organizēja Rīgas bērnu un skolēnu LEGO konstruktoru radošo konkursu “Sports iedvesmo”, kurš notika š.g. 15.oktobrī tiešsaistē platformā ZOOM.

Konkursa dalībnieki izvēlējās vienu no tiešsaistē paziņotajiem 5 sporta veidiem (svarcelšana, bobslejs, pludmales volejbols, teniss, basketbols) un radoši interpretēja vienu no izvēlētajiem sporta veidiem - veidoja telpisku darbu no LEGO klucīšiem. Jāatzīst, ka uzdevums bija sarežģīts, tomēr visi veiksmīgi darbojās un izveidoja savas individuālās kompozīcijas.

Atbildīgajā žūrijas darbā piedalījās volejboliste Krista Jansone un māksliniece un LEGO pulciņa skolotāja Dagnija Ramane. Darbi tika vērtēti divās vecuma grupās: 6-8 gadi un 9-11 gadi. Žūrija izpētīja katra dalībnieka darbu foto vai video un iepazinās ar komentāru par izveidotā sporta veida telpisko interpretāciju, lai varētu novērtēt katru veidojumu.

Rezultāti

1. vecuma vecuma grupa (6-8 gadi)

1.vieta Žanis Kīse (Bērnu un jauniešu centrs “Daugmale”, pedagogs Sandra Bērziņa).

2.vieta Kirils Krišjānis (Rīgas 19.vidusskola, pedagogs Kristīne Katinska), Māris Rubins (Rīgas 19.vidusskola, pedagogs Kristīne Katinska).

Atzinība Jānis Ļvovs (Rīgas Jauno tehniķu centrs, pedagogs Vizma Virse), Ņikita Sokolovs (Pārdaugavas Bērnu un jauniešu centrs “Altona”, pedagogs Jeļena Hļebņikova), Artemijs Anančenko (Bērnu un jauniešu centrs “Daugmale”, pedagogs Sandra Bērziņa), Ēriks Šarkovskis (Bērnu un jauniešu centrs “Daugmale”, pedagogs Sandra Bērziņa).

2. vecuma grupa (9-11 gadi)

1.vieta Alise Kangare (Bērnu un jauniešu centrs “Daugmale”, pedagogs Sandra Bērziņa).

2.vieta Aleksejs Kožaronoks (Pārdaugavas Bērnu un jauniešu centrs “Altona”, pedagogs Jeļena Hļebņikova).

3.vieta Raiens Šmitmanis (Rīgas Jauno tehniķu centrs, pedagogs Vizma Virse), Roberts Vucāns (Rīgas 19.vidusskola, pedagogs Kristīne Katinska), Pāvels Krišjānis (Rīgas 19.vidusskola, pedagogs Kristīne Katinska).

Atzinība Marsels Madernieks (Rīgas 19.vidusskola, pedagogs Kristīne Katinska).

Konkursā piedalījās dalībnieki no Pārdaugavas Bērnu un jauniešu centra “Altona”, pedagogs Jeļena Hļebņikova, Bērnu un jauniešu centra “Daugmale”, pedagogs Sandra Bērziņa, Čiekurkalna pamatskolas, pedagogs Anžela Sviridova, Rīgas Jauno tehniķu centra, pedagogs Vizma Virse un Rīgas 19.vidusskolas, pedagogs Kristīne Katinska. Paldies visiem dalībniekiem un pedagogiem par piedalīšanos konkursā!

Foto no D.Timules personiskā arhīva

Attēlā: Raiena Šmitmaņa darbs "Bobslejs".

Informāciju sagatavoja: Dace Timule, Rīgas 19.vidusskolas izglītības metodiķe

Galerijas

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit