Noslēdzoties kampaņai, sveiks Rīgas izglītības iestādes ar priekšzīmīgiem vakcinācijas rādītājiem

Ceturtdien, 16. septembrī, plkst. 14.00 Rīgas domes priekšsēdētājs Mārtiņš Staķis, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja Iveta Ratinīka un komitejas locekle, deputāte Antoņina Ņenaševa viesosies un sveiks Rīgas Zolitūdes ģimnāziju kā vienu no lielākajām galvaspilsētas izglītības iestādēm, kas sasniegusi vismaz 80% vakcinētu darbinieku.

Rīgas domes priekšsēdētāja pateicības raksti tuvākajā laikā tiks nosūtīti visām tām Rīgas izglītības iestādēm (skolām, bērnudārziem, interešu izglītības centriem, sporta, mūzikas un mākslas skolām), kas iesniegušas apliecinājumus par vismaz 80% vakcinētiem darbiniekiem, tādējādi rīkojoties sociāli aktīvi un atbildīgi, uz ko mudināja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, īstenojot kampaņu darbinieku vakcinācijas veicināšanai vairāku mēnešu garumā.

Izglītības iestāžu personāla vakcinācija ir izšķiroši svarīga, lai nodrošinātu mācības klātienē, tāpēc Rīgas pašvaldība piešķīra 1,7 miljonus eiro izglītības iestāžu personāla motivēšanai vakcinēties pret Covid-19. Sasniedzot noteikto vakcinācijas apjomu, izglītības iestādes varēja pieteikties saņemt 5000 eiro, 7500 eiro vai 10 000 eiro lielu finansējumu atkarībā no darbinieku skaita.

Doties uz Rīgas Zolitūdes ģimnāziju (Ruses ielā 22) ir iespēja ar Rīgas domes transportu, kas izbrauks no Rātsnama (RTU pusē) plkst. 13.30. Lai pieteiktu dalību, lūgums rakstīt uz rdkp@riga.lv vai zvanīt uz 67026049. Piedalīties aicināti arī plašsaziņas līdzekļi. Dalība tikai ar sadarbspējīgu Covid-19 sertifikātu.

Informāciju sagatavoja:

Raimonds Grants – Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Komunikācijas projektu koordinators, tālr. 67105656; mob. 22336833; e-pasts: Raimonds.Grants@riga.lv.

Indra Vilde – Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Komunikācijas un sabiedrisko attiecību vadītāja, tālr. 67026838; mob. 26708034; e-pasts: Indra.Vilde@riga.lv.