Foto

OLIMPISKĀ DIENA “RIEKSTIŅĀ”

Piektdiena, 20. septembris Rīgas pirmsskolas izglītības iestādē “Riekstiņš” tika jautri pavadīta Olimpiskās dienas gaisotnē.

Visa bērnudārza saime no rīta sapulcējās lielajā zālē, lai izbaudītu kopā būšanu un aktīvas mūzikas pavadībā izvingrinātu rokas, kājas, pēdiņas, - nu, vārdu sakot, visas kustīgās ķermeņa daļiņas. Pat pavāres uz maiņām ienāca padejot mūzikas ritmos. Priecājās visi, gan lieli, gan mazi. Skolotājas Aija, Ieva un Maira rādīja vingrojumus un bērni tos ņipri atdarināja. Skanēja ne tikai mūzika, bet arī bērnu balstiņas, jo daži dungoja līdzi pazīstamām un populārām dziesmu taktīm, citi no sajūsmas spurdza.

Kad nu visi bija labi izvingrojušies, neizpalika arī balviņas. Katrs bērns saņēma “kociņkonfekti” un katra grupa diplomu par piedalīšanos. Paldies mūsu brīnišķīgajai saimniecības vadītājai Evitai par sagādātajiem pārsteigumiem bērniem!

Olimpiskās nedēļas laikā bērni cītīgi darināja plakātus, kas turpat zālē pēc aktīvās vingrošanas tika prezentēti. Katra grupiņa demonstrēja savus pagatavotos plakātus un bērni cits caur citu centās komentēt un papildināt skolotāju par tajos attēloto. Bērni attēloja dažādus sporta veidus, sporta rīkus un aktivitātes. Vienai grupiņai bija radusies kāda interesanta un neparasta ideja - attēlot sporta līdzjutēju emocijas, kādas redzamas sporta spēles laikā.

Pēc pasākuma skaistie darbiņi tika izlikti izstādē dārziņa hallē un vēl tagad rotā telpu un priecē sirdi ikvienam garāmgājējam. Liels paldies par izstādes organizēšanu skolotājai Ennatai – mūsu dārziņa mākslinieciskajai noformētājai!

Spilgtākos šīs dienas iespaidus fotoattēlos iemūžināja skolotāja Marita. Viņai tas lieliski padodas! Liels paldies viņai par jaukajām bilžu kolāžām!

Liels paldies arī Olimpiskās dienas lielajiem organizētājiem par spilgtajiem krekliņiem skolotājām, diplomiem un hantelītēm bērniem!

“Riekstiņa” saime novēl visiem aktīvu un veselīgu darbošanos un sportošanu visa atlikušā gada garumā!

Spilgtākajos iespaidos dalījās Rīgas pirmsskolas izglītības iestādes “Riekstiņš” vadītāja Iveta Zaķe.

Galerijas

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit