Foto

Par konkursa norisi skolēnu uzņemšanai 10. klasē 2022./2023.mācību gadā

Rīgas valsts ģimnāzijas un vidusskolas savās tīmekļa vietnēs ir publicējušas izglītojamo uzņemšanas 10. klasē konkursa rezultātus - uzņemšanai ieteikto pretendentu un rezervē esošu pretendentu kodētu sarakstu.

Savukārt pretendentiem līdz 2022. gada 21. jūnijam plkst. 17.00 ir jāapstiprina viena no valsts ģimnāzijām vai vidusskolām, kurā pretendents ir ieteikts uzņemšanai un nolēmis mācīties 10.klasē.

Pēc 21.06.2022. pašvaldības skolas, kurās būs brīvas vietas 10.klasē, pieņems papildus skolēnu vecāku iesniegumus par skolēnu uzņemšanu 10. klasē. Iesniegumā ir jānorāda un jāpievieno iepriekš nokārtotā apvienotā iestājpārbaudījuma kods (rezultāts).

Lai koordinētu skolēnu uzņemšanas 10. klasē pašvaldības skolās norisi un sniegtu atbalstu skolēniem, kuri 03.06.2022. vai 14.06.2022. kārtoja apvienoto iestājpārbaudījumu, un skolēnu vecākiem par iespēju uzsākt mācības pašvaldības skolās 2022./2023.mācību gadā, Izglītības pārvalde līdz šā gada 30. jūnijam apkopos informāciju par brīvajām vietām 10. klasē pašvaldības vispārējās vidējās izglītības iestādēs.

Aicinām skolēnus un skolēnu vecākus par brīvajām vietām 10. klasē pašvaldības vispārējās vidējās izglītības iestādēs interesēties Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentā, tālrunis 67026816, e-pasts iksd.izglitiba@riga.lv.

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit