Foto

Pedagogiem pieejami tiešsaistes mācību materiāli robotikā

Aicinām pedagogus, kuri vēlas pilnveidot savu mācību procesu, plānojot mācību aktivitātes ar robotikas un programmēšanas elementiem, savā darbā izmantot elektroniskos mācību materiālus.

Mācību materiāli izstrādāti Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Eiropas Savienības līdzfinansētajā projekta “Robotikas artefaktu veidošana vidusskolēnu motivēšanai STEM karjeru izvēlei” ietvaros sadarbībā ar augstskolām, vispārējās izglītības iestādēm un organizācijām Polijā, Grieķijā un Kiprā.

Reģistrējoties tiešsaistē un izveidojot lietotāja kontu, tiks nodrošināta piekļuve četriem dažādiem robotikas uzdevumiem “Theremin”, “Smart Light”, “Lighthouse”, “Sunflower”.

Būtiski atzīmēt, ka uzdevumi sadalīti vairākos grūtības līmeņos, kas ļaus diferencēt uzdevumus skolēniem ar dažādiem zināšanu līmeņiem vienā mācību stundā, saglabājot un veicinot skolēnu motivāciju uzdevuma izpildē.

Mācību materiālu izveidē līdzdarbojušies Rīgas Valsts 2. ģimnāzijas un Rīgas 95.vidusskolas pedagogi, izmantojot aktīvās mācīšanās pieeju “mācies darot”.

Projekts tiek īstenots ar  Eiropas Savienības Izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ un Rīgas domes finansiālu atbalstu līdz 2021. gada aprīlim.

Šī publikācija atspoguļo tikai tās autoru viedokli, un Eiropas Komisijas atbalsts šīs publikācijas tapšanai nav uzskatāms par tās satura apstiprinājumu, un Komisija nekādā veidā neuzņemas atbildību par šeit ietvertās informācijas tālāku izmantošanu.

                 

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit