Foto

Pirmsskolas izglītības iestādē “Madariņa” metodiķiem notika radošās darbnīcas

2019. gada 7. jūnijā Pirmsskolas izglītības iestādē “Madariņa” Rīgas pilsētas pašvaldības pirmsskolas izglītības Konsultatīvais centrs organizēja Kurzemes rajona vadītāju vietniekiem vai metodiķiem trīs radošās darbnīcas.

1. darbnīcā “Mana diena “Madariņā” pirmsskolas izglītības iestādes skolotājas Ilze Kronīte, Ruta Rudzīte, Gunita Eglīte un Ilze Dzene sniedza praktiskus padomus kā ar bērniem organizēt rīta apli, plānot tēmu, praktiski izgatavot tautisku lellīti un par apgūto sniegt atgriezenisko saikni.

2. darbnīcā ”Drāma kā mācību metode” pirmsskolas izglītības iestādes “Annele” skolotāja  Liene Šalajeva praktiski darbojoties klātesošos iepazīstināja kā vingrināt bērna uzmanību.

3. darbnīcā tika prezentēti Iestāžu labās prakses piemēri- grupas vide, bērnu patstāvība, plānošana, vecāku līdzdalība iestādes dzīvē. Savu pieredzi pedagoģiskā darba plānošanā un bērnu pašvadītā mācīšanā prezentēja Rīgas 14. pirmsskolas izglītības iestāde, Rīgas 80., 210. un 234 pirmsskolas izglītības iestāde.

Tika  gūts apliecinājums, ka Rīgas Kurzemes rajona pirmsskolu izglītības iestādēm ir jau iestrādes, lai 2019. gada 1. septembrī turpinātu uzsākto pedagoģisko darbu un īstenotu Ministru kabineta noteikumus Nr. 716 “Noteikumi par valsts pirmsskolas izglītības vadlīnijām un pirmsskolas izglītības programmu paraugiem” .

Informāciju sagatavoja  Konsultatīva centra vadītāja Ārija Ansberga

 

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit