Foto

Profesiju pasaulē - dermatologs

Rīgas Austrumu vidusskolā martā notika karjeras attīstības atbalsta pasākums „Profesiju pasaule”, projekta „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros. Dr. Anita Ābelīte Lāzerplastikas klīnikas dermatoloģe – veneroloģe 7. – 11. klašu skolēniem sniedza ieskatu par dermatologa profesijas saturu, ikdienu un personīgo karjeras ceļu un profesionālās izaugsmes iespējām darba tirgū, kā arī par pašattīstības iespējām.

Tika novadītas piecas lekcijas - diskusijas, attiecīgi katrai klašu grupai atsevišķi, kurās  notika arī diskusija par galvenajām problēmām jauniešu vidū, kā arī par dermatologa darba ikdienu. Daktere sniedza ieteikumus ārsta karjeras ceļa izvēlē, akcentējot nepieciešamo prasmju un zināšanu kopumu dermatologa darbā. Skolēniem bija iespēja konsultēties ar ārsti personīgi un, pielietojot  digitālo dermatoskopu, varēja veikt ādas veidojumu diagnostiku. Skolēni guva ieskatu dermatologa profesijas ikdienā. Veica pašnovērtējumu, izvērtējot savas prasmes, spējas, intereses attiecībā uz medicīnas darbinieka profesiju.

Paldies par tik jauku, visaptverošu un sirsnīgu lekciju – diskusiju un individuālajām konsultācijām!

 “Mūsu ādas stāvoklis ne tikai atspoguļo veselības stāvokli, bet arī ietekmē to, kā jūtamies un redzam sevi sabiedrībā,” teica daktere.

 

Informācija:

Rīgas Austrumu vidusskolas direktora vietniece izglītības jomā

Ilze Sondore-Drukaļska

ravs@riga.lv

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit