Projekta ietvaros bērnudārzs “Dzilniņa” izdziedās pasakas

Projekta ietvaros bērnudārzs “Dzilniņa” izdziedās pasakas

Bērnudārza "Dzilniņa" filiāle (Ulbrokas ielā 20) uzsāk maza mēroga sadarbības Erasmus projektu “Musical Story Telling” (Mustell), kurš norisināsies no 2024. gada 1. marta līdz 2025. gada 28. februārim. Gada laikā kopā ar Kipras un Rumānijas partneriem tiks veidots projekts, kura galvenais mērķis būs izglītot bērnudārza skolotājas par muzikālo stāstu un pasaku iekļaušanu rotaļnodarbībās.

Projekta sadarbības partneri:

  • AmusEd - organizācija Kiprā, kas specializējas bērnu un jauniešu apmācībā, izmantojot mūziku, drāmu un deju;
  • Nikolaja Balčesku vidusskola Rumānijā, kura ar savu pieredzi izstrādās IKT ceļvedi, lai palīdzētu skolotājiem apgūt metodes izmantot tehnoloģijas, lai izveidotu savu digitālo materiālu un piemērotu jaunas mācīšanās metodes nodarbībās.

29. aprīlī Kipras un Rumānijas sadarbības partneri viesojās Rīgas pirmsskolas izglītības iestādē “Dzilniņa”, kuras laikā tika parakstīti partneru līgumi, pārrunāti budžeta jautājumi, izrunāti projekta termiņi un nosacījumi, kā arī  apskatīta iestāde un tās teritorija. Muzikālās pasakas jau ir tapšanas stadijā!

Projektu līdzfinansē Eiropas savienība. Paldies par finansiālo atbalstu Rīgas valstspilsētas pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta departamentam.

Erasmus projekta “Musical Story Telling” (Mustell) numurs 2023-2-RO01-KA210-SCH-000179450.

Galerijas