Foto

Projekta "Radošā pauze" noslēdzošā mobilitāte Kiprā

Projektā piedalījās trīs dalībnieces no Rīgas pirmsskolas izglītības iestādes "Dzilniņa" - mūzikas skolotāja Baiba Engelbrehte, pirmsskolas skolotāja Dace Drozdova un vadītājas vietniece Laura Graudiņa.

Kursi notika Kipras galvaspilsētā Nikozijā, un tos organizēja vietējā mūzikas ievirzes skola "Amused". Kursu "Music in Kindergarten. Orff Schulewerk for Gifted students" ietvaros dalībniekiem bija iespēja apgūt Orff, Dalkroze un Codaly filozofijas metodoloģiju mūzikas nodarbību organizēšanā bērniem. Kā arī dalībniekiem bija iespēja piedalīties bungu meditācijas nodarbībā,kur iepazinās un meditēja  bungu aplī ar āfrikāņu tautas instrumentu djambe. Meditācijas nodarbību vadīja āfrikāņu imigrants Ibrahims no Gambijas. Kursu laikā dalībniekiem bija gan dziedāšana, gan ritmizēšana, gan muzicēšana ar dažādiem instrumentiem un boomwhackers trubām.

Dalībnieku atskaites un  foto reportāžas apskatāmas tīmekļvietnē: www.dzilnina.weebly.com. Erasmus projekts "Radošā pauze" realizēts ar VIAA un RD IKSD finansiālo atbalstu. 

Projekta koordinātore - Laura Graudiņa, Rīgas pirmsskolas izglītības iestādes "Dzilniņa" vadītājas vietniece izglītības jomā. 


 

Galerijas